Vinaigrette Balsamico, Gedroogde Tomaten, Tijm Bio 360 ml

Prijs per liter 14,94 €/L

-15%

Standaardprijs5,38 €

Voor onze leden-15% 4,57 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag Suikergehalte
Franse bedrijf

Ingrediënten

INGREDIENTS: Koolzaadolie* (26%), extra vierge olijfolie* (24%), balsamicoazijn* van Modena BGA (20%) (wijnazijn*, druivenmost, water, Dijon-mosterd* (mosterdzaad*, alcoholazijn*, water, zout), gedroogde tomaten* (3%) (tomaten*, zout), tomatenconcentraat*, tijm* (0,6%), zout.


*Goederen van de biologische landbouw.

Oorsprong: Gemaakt in Frankrijk

Agriculture: EU/Non-EU

Utilisation

Bewaar op een koele plaats en bescherm tegen licht. Na opening 6 weken in de koelkast bewaren

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)2017
Energie (kcal)490
Eiwitten (g)0.6
Koolhydraten (g)6.2
Koolhydraten waarvan suiker (g)1.8
Vet (g)51
Vet waarvan verzadigd (g)5.2
Vezels (g)0.9
Zout (g)1.2

Waarom je het leuk zal vinden

Quintesens maakt olie en azijn die goed zijn voor de gezondheid maar ook smakelijke. Ze zijn samengesteld met biologische en natuurlijke ingrediënten. Alle producten van Quintesens zijn geproduceerd in Frankrijk met uitsluitend natuurlijke ingrediënten. De voordelen: Een mix van oliën die natuurlijk rijk zijn aan omega-3, omega-6 en omega-9 en...

Quintesens maakt olie en azijn die goed zijn voor de gezondheid maar ook smakelijke. Ze zijn samengesteld met biologische en natuurlijke ingrediënten. Alle producten van Quintesens zijn geproduceerd in Frankrijk met uitsluitend natuurlijke ingrediënten. De voordelen: Een mix van oliën die natuurlijk rijk zijn aan omega-3, omega-6 en omega-9 en vitamine E. Deze dressing bevat zachte aceto balsamico azijn, zongedroogde tomaten en tijm voor een heerlijke Mediterraanse smaak. Deze koolzaad- en olijfolie bevat alle benodigde omega-3, omega-6, omega-9 en vitaminen E gecombineerd met de ontsmettende eigenschappen van tijm. Een dressing zoals je hem zelf maakt. 0% toevoegingen, 0% xanthaangom, 0% carrageen...slechts 100% natuurlijke en biologische producten. Gebruik: op rauwkost, pastasalade of quinoa, marinades, in gazpacho, op tomaten en mozzarella salade, op verse geitenkaas. Bewaartip : Op een koele en donkere plaats bewaren.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

4.3
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
2
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Sandra J

2 Week Geleden

Je cherchais une vinaigrette toute prête pour remplacer la sauce crudité que j'achète l'été en supermarché. Un assaisonnement pas cracra et bon pour accompagner mes salades composées ou assiette de crudités. Je rachèterais surement l'été prochain.

Gaëlle B

2 Maand Geleden

Très bonne vinaigrette. Elle est originale et avec un bon goût de tomates, prononcé juste comme il faut. Enfin, bon dosage en sel pour ceux qui n'en consomme pas trop comme nous.

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back