Conserven van Groenten Bio

    12 gevonden product(en)
    SorteerSorteer
    • Zuurkool bio
      Clearspring
      Zuurkool bio
      360g | 7.36 €/Kg
      Score Yuka
      2.25 €
      kazidomi membership logo
      2.65 €
    • Groene bonen bioNiet op voorraad
      FR
      Luce
      Groene bonen bio
      400g | 6.88 €/Kg
      Score Yuka
      2.34 €
      kazidomi membership logo
      2.75 €
    • Kappertjes Niet op voorraad
      Bio organica italia
      Kappertjes
      100g | 27.00 €/Kg
      Score Yuka
      2.30 €
      kazidomi membership logo
      2.70 €
    • Parrainage NL
    • Doperwten bio
      Luce
      Doperwten bio
      3 x 160g | 12.50 €/Kg
      Score Yuka
      5.10 €
      kazidomi membership logo
      6.00 €
    • Zuurkool bio
      FR
      Priméal
      Zuurkool bio
      720ml | 5.28 €/L
      Score Yuka
      3.23 €
      kazidomi membership logo
      3.80 €
    • Kimchi bioNiet op voorraad
      Biona
      Kimchi bio
      350g | 17.43 €/Kg
      Score Yuka
      5.19 €
      kazidomi membership logo
      6.10 €

    Ontdek onze selectie biologische groenteconserven van Kazidomi, Biona en La Finestra sul Cielo: sperziebonen, erwten, tomaten en meer voor snelle en gezonde maaltijden.

    Veelgestelde vragen

    Biologische groenteconserven bieden een praktische manier om gemakkelijk kwaliteitsvolle groenten op te nemen in je dagelijkse voeding. Gekweekt volgens biologische normen, worden deze groenten bewaard zonder pesticiden, additieven of conserveermiddelen. Ons assortiment bevat diverse groenten: sperziebonen, erwten, tomaten, paprika’s, artisjokken en meer om aan al je culinaire wensen te voldoen.

    FAQ

    Welke soorten biologische groenteconserven bieden jullie aan?

    We bieden een breed scala biologische groenteconserven, waaronder sperziebonen, erwten, tomaten, paprika’s, artisjokken en vele anderen.

    Zijn de producten biologisch gecertificeerd?

    Ja, al onze groenteconserven zijn biologisch gecertificeerd, wat hun kwaliteit en milieuvriendelijkheid garandeert.

    Bevatten de groenteconserven additieven?

    Onze biologische groenteconserven worden bereid zonder additieven of conserveermiddelen, voor een gezonde en natuurlijke keuze.

    Hoe gebruik ik biologische groenteconserven?

    Deze conserven zijn klaar voor gebruik: gewoon opwarmen of direct verwerken in je recepten, zoals salades, ratatouille of stoofschotels.

    Hoe bewaar ik biologische groenteconserven?

    Bewaar op een koele, droge plek. Na opening in de koelkast bewaren en snel consumeren.

    Ontdek onze merken in de categorie Conserven van Groenten Bio

    • Kazidomi logo
    • Luce logo
    • Clearspring logo
    • Bio organica italia logo
    • Priméal logo
    • La vache logo
    • Biona logo

    Receptideeën met de categorie Conserven van Groenten Bio