Rode biet & Rijst Pasta Bio 250g

Prijs per kilo 13,17 €/kg

-30%

Standaardprijs3,29 €

Voor onze leden-30% 2,30 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Laag Suikergehalte
Laag Verzadigd Vetgehalte
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: rijstmeel *, rode biet poeder * (2%), water (* van biologische landbouw) Glutenvrij gecertificeerd, zonder GGO's.

Oorsprong: Gemaakt in Italië

Agriculture: EU/Non-EU

Utilisation

Kooktijd: 8-10 minuten . Bewaar in een koele, droge plaats

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1541
Energie (kcal)363
Eiwitten (g)9.7
Koolhydraten (g)78
Koolhydraten waarvan suiker (g)2.1
Vet (g)1.1
Vet waarvan verzadigd (g)0.3
Vezels (g)1.2
Zout (g)0.056

Waarom je het leuk zal vinden

We gaan niet tegen elkaar liegen, de biet is heerlijk ja en de kleur is super sexy, maar we weten nooit echt hoe we het moeten koken! Kazidomi team werkte daarom dag en nacht aan een geweldig recept op basis van bieten en rijst. En mijn God, het is heerlijk! Naast zijn smaak is biet een van de weinige planten die betalaïne bevat, een familie van...
We gaan niet tegen elkaar liegen, de biet is heerlijk ja en de kleur is super sexy, maar we weten nooit echt hoe we het moeten koken! Kazidomi team werkte daarom dag en nacht aan een geweldig recept op basis van bieten en rijst. En mijn God, het is heerlijk! Naast zijn smaak is biet een van de weinige planten die betalaïne bevat, een familie van pigmenten die bijdraagt aan zijn uitgesproken kleur. Deze stoffen zijn krachtige antioxidanten in vitro. Dit pigment, dat sterk geconcentreerd is in betanine, heeft als kenmerk dat het de verschijning van huid-, lever- en longkanker vermindert. Kortom, het is alleen goed voor je lichaam, zoals gewoonlijk wanneer Kazidomi je een product aanbiedt! Onze biologische en gecertificeerde 100% veganistische pasta komt rechtstreeks uit een Italiaanse familie en ambachtelijke fabriek in de Piemonte regio. We zijn op zoek gegaan naar de meest kwalitatieve leverancier om u tevreden te stellen, want we wilden u een groot assortiment biologische en gezonde pasta aanbieden voor ieders smaak en dat is ons gelukt! Daarom vindt u hier pasta gemaakt met volkorenmeel, rijst, peulvruchten, maar ook vele andere.... Wilt u meer weten over het productieproces ? Het snijden en vormen van de pasta (in brons) gebeurt volgens de zuiverste Italiaanse traditie. Ook de ruwheid van onze producten maakt ze geschikter om sauzen en specerijen te bevatten. Tenslotte is een langzaam droogproces bij lage temperatuur gedurende minstens 20 uur de laatste belangrijke stap in de productie. Het eindresultaat is een product met een rijke smaak dat, dankzij een zorgvuldig productieproces bij lage temperatuur, al zijn belangrijke organoleptische en nutritionele eigenschappen behoudt. Hierdoor heeft u alle smaken uit Italië in uw bord.
Learn more

De beoordelingen van onze leden

4.7
Gebaseerd op 6 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
5
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Amandine W

2 Maand Geleden

Assez peu de goût, et fort pâteux. Je suis déçue, comparé aux tagliatelles au curcuma qui étaient excellentes

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back