extra korting

Kurkuma & Rijst Pasta Bio 250g

Prijs per kilo 13,17 €/kg

-30%
-35%

Standaardprijs3,29 €

Voor onze leden-35% 2,14 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Laag Suikergehalte
Laag Verzadigd Vetgehalte
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: rijstmeel *, kurkumapoeder * (2%) water (* van biologische landbouw) Glutenvrij gecertificeerd, zonder GGO's.

Oorsprong: Gemaakt in Italië

Agriculture: Non-EU

Utilisation

Kooktijd: 10-12 minuten . Bewaar in een koele, droge plaats

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1541
Energie (kcal)363
Eiwitten (g)9.7
Koolhydraten (g)78
Koolhydraten waarvan suiker (g)2.1
Vet (g)1.1
Vet waarvan verzadigd (g)0.3
Vezels (g)1.2
Zout (g)0.056

Waarom je het leuk zal vinden

Dit is HET product dat u in uw kasten moet hebben! Altijd ! Kazidomi neemt je rechtstreeks mee naar India en zijn verleidelijke kruiden! Deze pasta, natuurlijk op smaak gebracht met kurkuma, is een goudklompje dat je in je keuken moet hebben. De belangrijkste vraag blijft: is kurkuma goed of slecht voor uw gezondheid? Het antwoord is eenvoudig:...
Dit is HET product dat u in uw kasten moet hebben! Altijd ! Kazidomi neemt je rechtstreeks mee naar India en zijn verleidelijke kruiden! Deze pasta, natuurlijk op smaak gebracht met kurkuma, is een goudklompje dat je in je keuken moet hebben. De belangrijkste vraag blijft: is kurkuma goed of slecht voor uw gezondheid? Het antwoord is eenvoudig: het is uitstekend! U wist het antwoord waarschijnlijk al, maar kurkuma is een uitstekend stimulerend middel dat de maagzuurheid bestrijdt door de slijmsecretie te stimuleren. Het kan er ook prat op gaan dat het een doeltreffende ontstekingsremmer, een bloedverdunner en tenslotte een krachtige antioxidant is! Onze pasta komt rechtstreeks uit een familie en een ambachtelijke fabriek in de regio Piemonte. Opnieuw hebben we de tijd genomen om op zoek te gaan naar de meest kwalitatieve leverancier om u, de beste klanten van Kazidomi, tevreden te stellen. Wij waren vastbesloten om u een assortiment biologische en gezonde pasta aan te bieden! En de selectiecriteria waren talrijk.... Verse en kwalitatief hoogstaande grondstoffen, allemaal biologische, 100% veganistisch gecertificeerde grondstoffen, maar het was ook essentieel voor ons om u een breder gamma aan producten aan te bieden, zodat er voor elk wat wils is! U vindt er pasta gemaakt van heel meel, rijst, peulvruchten en vele andere. Heeft u nog wat meer tijd? Laat ons u dan vertellen over het productieproces! Het snijden en vormen van de pasta (in brons) gebeurt volgens de zuiverste Italiaanse traditie. Ook de ruwheid van onze producten maakt ze door hun ruwheid meer geschikt om sauzen en specerijen te bevatten. Tot slot is een langzaam droogproces bij lage temperatuur gedurende minstens 20 uur de laatste belangrijke stap in de productie. Het eindresultaat is een product met een rijke smaak dat, dankzij een zorgvuldig productieproces bij lage temperatuur, al zijn belangrijke organoleptische en nutritionele eigenschappen behoudt.
Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 14 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
14
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Pauline D

1 Maand Geleden

Vraiment super bonnes ! J'en recommanderai c'est sûr

Leon L

1 Maand Geleden

Dinguo! Un vrai délice avec le pesto rouge Kazidomi :)

Charlène P

2 Maand Geleden

Une belle découverte de ces pâtes qui change un peu. Attention à la cuisson pour ne pas avoir de la bouillie de pâte, même si cela ne change pas leur goût succulent. Je tenterai le filet d'huile d'olive dans l'eau de cuisson comme vu dans d'autres commentaires.

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back