Tahin Bio 325g

Prijs per kilo 13,90 €/kg

-30%

Standaardprijs4,52 €

Voor onze leden-30% 3,16 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Rijk aan eiwitten
Laag Suikergehalte
Vezelrijk
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: geroosterde Sesamzaadjes* (99,7%), zeezout (0,3%). (*van biologische landbouw)

Oorsprong: Oeganda

Traces d’allergènes: Walnoten, Pinda’s, Sesamzaad

Nutritionele Waarden

Hoeveelheid per portieWaarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)2639
Energie (kcal)638
Eiwitten (g)25.9
Koolhydraten (g)6
Vet (g)54.8
Vet waarvan verzadigd (g)4.9
Vezels (g)8.5
Zout (g)0.3

Waarom je het leuk zal vinden

"Open Sesam".... en deel uw voedingswaarde met KAZIDOMI klanten! Ali Baba's woorden in Thousand and One Nights suggereerden al dat sesamzaadjes een echte schat in menselijk voedsel zijn. Onze partner maalt deze zaden in zijn atelier met grote zorg om de unieke versheid van deze sesampuree te garanderen. Vanaf nu zullen aubergine hummus en...
"Open Sesam".... en deel uw voedingswaarde met KAZIDOMI klanten! Ali Baba's woorden in Thousand and One Nights suggereerden al dat sesamzaadjes een echte schat in menselijk voedsel zijn. Onze partner maalt deze zaden in zijn atelier met grote zorg om de unieke versheid van deze sesampuree te garanderen. Vanaf nu zullen aubergine hummus en kaviaar die je in de winkel koopt niet meer kunnen concurreren met je eigengemaakte kaviaar! Deze sesampasta is niet alleen rijk aan eiwitten (meer dan 20%!), maar ook aan voedingsvezels (7%), wat zorgt voor een langdurig gevoel van verzadiging. De sesamzaadjes waaruit het bestaat zijn ook bekend om hun micronutriënten: calcium, fosfor en magnesium zijn onder andere goed voor de gezondheid van je botten; koper en mangaan voegen een antioxidant karakter toe; ijzer; zink, vitamine B1.... De lijst lijkt nooit af te lopen! Wat als de beroemde schat van de 40 dieven eigenlijk een reserve van tahini KAZIDOMI was?
Learn more

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 4 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
4
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Héloïse D

2 Week Geleden

J'avoue que le goût est très fort car le sésame est grillé.
Ca ne passe pas de la même façon dans tous les plats. J'avais pour habitude de faire ma sauce salade avec du tahin blanc mais avec celui là c'est pas pareil...
Par contre mélangé avec du miel ça va super bien.
Une histoire de goût !

Valerie B

1 Maand Geleden

c'est excellent (il faut s'habituer au goût) après non y va à la cuillère ! Je recommande et re commende ! +++++

Victoria N

2 Maand Geleden

J’adore ce produit ! Il a vraiment très bon goût. Je suis en ce moment même en train de manger le houmous que j’ai réalisé avec et il est à tomber !

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back