Nachtcrème Droge tot Gevoelige Huid Bio 50ml

Prijs per liter 115,70 €/L

-25%

Standaardprijs5,79 €

Voor onze leden-25% 4,34 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Zonder Etherische Oliën
Franse bedrijf

Ingrediënten

Aqua (water), capryl / caprinezuurtriglyceride, decyloleaat, cetearylalcohol, glycerylstearaat, glycerine, hamamelis virginiana (toverhazelaar) bladwater *, borago officinalis (borage) zaadolie *, simmondsia chinensis (jojoba) zaadolie *, butyrospermum parkii (shea) boter *, aloë barbadensis bladsap poeder *, cetearyl glucoside, royal jelly extract, cera alba (bijenwas), helianthus annus (zonnebloem) zaadolie *, pisum sativum (erwt) extract, cyclodextrine, parfum, xanthaangom , carrageen, glucose, camellia sinensis blad extract *, pyrus malus (appel) fruit extract *, rosmarinus officinalis (rozemarijn) bladolie *, citroenzuur, glycine soja (soja) olie, tocoferol, dehydroazijnzuur, benzylalcohol, kaliumsorbaat, natriumbenzoaat, limoneen, linalool, citral, citronellol, geraniol.

* Ingrediënten uit de biologische landbouw.
98,9% van alle plantaardige ingrediënten in de formule
30,5% van alle ingrediënten komt uit biologische landbouw.

Waarom je het leuk zal vinden

Verrijkt met sheaboter, voedt de Avril nachtcrème voor de droge en gevoelige huid uw huid intens terwijl koninklijke jelly het beschermt tegen dagelijkse externe agressies. Gearomatiseerd met essentiële olie van rozemarijn, de geur is natuurlijk en ontspannend.Voor de droge en gevoelige huid: verzacht, voedt, beschermt, voorkomt...

Verrijkt met sheaboter, voedt de Avril nachtcrème voor de droge en gevoelige huid uw huid intens terwijl koninklijke jelly het beschermt tegen dagelijkse externe agressies. Gearomatiseerd met essentiële olie van rozemarijn, de geur is natuurlijk en ontspannend.Voor de droge en gevoelige huid: verzacht, voedt, beschermt, voorkomt huidirritatiesMet organische sheaboter voedend en beschermendMet kalmerende toverhazelaar waterMet essentiële olie van rozemarijn bio die een gevoel van welzijn geeftEen beschermende en revitaliserende Royal JellyGecertificeerd biologisch door EcocertNiet getest op dierenGemaakt in Frankrijk50mlNa een grondige reiniging van je huid breng je de Avril nachtcrème aan voor een droge en gevoelige huid op je gezicht en je nek. Maak kleine cirkelvormige bewegingen. Ga voorzichtig zonder te wrijven of te drukken, omdat dit roodheid of ongemak kan lijken. Geniet gewoon van dit moment van welzijn ... en presto, je hoeft alleen maar naar bed te gaan!Maak deze gezichtsverzorging compleet door hem te associëren met de Avril dagcrème voor de droge en gevoelige huid: uw huid zal 24 uur op 24 profiteren van beschermende en verzachtende werking! :)Gemaakt in Frankrijk

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 1 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Héloïse D

3 Maand Geleden

Très bien !
Crème très couvrante, pénètre bien, ne sèche pas.
Très agréable et sent bon.
Elle semble bien hydrater.

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back