Make-up remover handschoen 2x

-20%

Standaardprijs4,92 €

Voor onze leden-20% 3,93 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Waarom je het leuk zal vinden

De zachte gezichtsreiniger die alle make-up en vuil verwijdert met alleen water. Het geheim van de Skoon Make-Off Glove zit in de unieke vezelstructuur die ontstaat door een speciale, gepatenteerde, weeftechniek waardoor een uitzonderlijke rozenknop structuur ontstaat. Deze zachte textielroosjes werken als mini-'magneetjes'die alle make-up...

De zachte gezichtsreiniger die alle make-up en vuil verwijdert met alleen water.

Het geheim van de Skoon Make-Off Glove zit in de unieke vezelstructuur die ontstaat door een speciale, gepatenteerde, weeftechniek waardoor een uitzonderlijke rozenknop structuur ontstaat. Deze zachte textielroosjes werken als mini-'magneetjes'die alle make-up en overige verontreiniging opzuigen. De zeer flexibele stof komt tot in de kleinste hoekjes zoals rondom de ogen en in de hals. Het lichte scrubeffect ondersteunt de zachte reiniging en ondersteunt de huid. Voor een frisse en ultiem schone huid!

De Skoon Make-Off Glove is uitgebreid getest en 100% veilig voor de huid bevonden en kan dus zelfs voor de meest gevoelige huid worden gebruikt. Uitgebreide tests en ervaringen lieten een enorme effectiviteit zien bij het reinigen van de huid. Daarnaast ontdekten wij dat de Glove de huid zowel reinigt, masseert als peeled en gereed maakt voor verdere cosmetische behandeling. De Skoon Make-Off Glove is een zeer duurzaam product door de lange levensduur, de Glove kan tot wel een jaar lang gebruikt worden zonder het verlies van de unieke eigenschappen, is 100% recyclebaar en vermindert drastisch het gebruik van overige reinigers en cleansers.

De Skoon Make-Off Glove is een onmisbare make up remover voor thuis, op het werk en op reis.

Verkrijgbaar in een 2-pack of 5-pack.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

3.7
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
2
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Chloé A

6 Maand Geleden

Les gants sont trop petits, ma main ne rentre même pas dedans. A première vue, ils ne paraissent vraiment pas de bonne qualité mais finalement ils font bien leur travail. Je ne suis pas convaincue.

Justine C

8 Maand Geleden

Je l'utilise tous les jours pour me démaquiller seulement à l'eau. Tout part très facilement, je suis totalement convaincue !

Marie B

11 Maand Geleden

Effectivement ils sont doux au toucher quand ils sont secs mais dès qu'il est mouillé il ne faut pas trop appuyer au risque de se faire un gommage express!
Sinon pratique pour se demaquiller, enlever son masque etc...mais devrait être plus épais!

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back