Houten Tandenborstel pakket van 4 Bio

-20%

Standaardprijs10,74 €

Voor onze leden-20% 8,60 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Franse bedrijf

Waarom je het leuk zal vinden

Deze ecologische en natuurlijke bamboetandenborstel is gemaakt van duurzaam bamboe, geïntegreerd met hoogwaardige nylon recyclebare haren en verpakt in 100% biologisch afbreekbare, gerecycleerde verpakkingen.Het perfecte cadeau-idee voor verjaardagen, vakanties en andere verschillende gelegenheden.Het handvat is gemaakt van bamboe. Het is...

Deze ecologische en natuurlijke bamboetandenborstel is gemaakt van duurzaam bamboe, geïntegreerd met hoogwaardige nylon recyclebare haren en verpakt in 100% biologisch afbreekbare, gerecycleerde verpakkingen.Het perfecte cadeau-idee voor verjaardagen, vakanties en andere verschillende gelegenheden.Het handvat is gemaakt van bamboe. Het is ergonomisch gevormd, het past perfect bij de hand. Bamboe is een natuurlijke vezel, het is technisch een grasvezel. Als zodanig groeit het heel snel. Dit maakt bamboe tot een ideaal - duurzaam - materiaal voor het maken van onze tandenborstels. De zachte haren zijn gemaakt van BPA-vrij nylon en bieden een aangenaam gevoel van reinheid.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 10 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
10
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Romane B

2 Week Geleden

Brosses à dents de qualité, solides.
Dimensions d'une brosse à dent classique.
Léger goût de "bois" en bouche au début mais on s'y habitue.
Poils souples mais pas trop, très très agréable!
Je les recommanderai.

Charlotte M

2 Maand Geleden

Enfin des brosses à dent écolo qui ont des poils SOUPLES ! Je n'arrivais pas à trouver ce type de brosses à dent avec des poils assez souple, mais c'est chose faite. Elles sont très robustes, résistent aussi bien que des conventionnelles, je les adore !

Marie L

3 Maand Geleden

Déjà recommandées plusieurs fois, les brosses à dent sont jolies et pour le reste, ben c'est comme une brosse à dent classique, le plastique en moins ;-)

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back