Shampoo Bar Normaal Haar met banaan

-30%

Standaardprijs9,92 €

Voor onze leden-30% 6,94 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Familiebedrijf
Slow Cosmétique

Ingrediënten

Organische banaan (musa sapientum); biologische extra vierge olijfolie (natriumolivaat); biologische shea boter (natrium shea butterate); biologische kokosolie (natriumcocoaat); biologische zonnebloemolie (natriumzonestroom) biologische jojoba-zaadolie (simmondsia
chinensis); biologische castraat (castoraat) olie; biologische cacaoboter (natriumkokosnootboteraat); oliën van kruidige salie, ceder en organische basilicum (salvia sclarea bloemolie, cedrus atlantica schorsolie, ocimum basilicum bladolie, van nature voorkomend: eugenol, geraniol, limoneen, linalool).

Waarom je het leuk zal vinden

Deze zeepshampoo heeft alle kwaliteiten die nodig zijn om je haar zijn natuurlijke balans te laten herwinnen dankzij jojoba-olie. Jojoba-olie zorgt ook voor glans en hydratatie van het haar, terwijl de hoofdhuid wordt verzacht.Banaan heeft veel voedingsstoffen zoals kalium, magnesium, aminozuren en vitamine A, C en E die het capillaire systeem...

Deze zeepshampoo heeft alle kwaliteiten die nodig zijn om je haar zijn natuurlijke balans te laten herwinnen dankzij jojoba-olie. Jojoba-olie zorgt ook voor glans en hydratatie van het haar, terwijl de hoofdhuid wordt verzacht.Banaan heeft veel voedingsstoffen zoals kalium, magnesium, aminozuren en vitamine A, C en E die het capillaire systeem versterken, de hoofdhuid reinigen en kalmeren terwijl de groei wordt bevorderd.De zoetheid komt van het productieproces: de koude verzeping waardoor de oliën van deze zeep al hun eigenschappen behouden.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

2.6
Gebaseerd op 7 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
1
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
4

Nathalie E

6 Maand Geleden

Catastrophe. Déjà il sent incroyablement fort, ce qui n'est vraiment pas agréable et encore plus pour ceux qui ont des allergies à beaucoup de parfum, il embaume la pièce entière. Il ne nettoie pas les cheveux et les laisse poisseux et extrêmement emmélés, j'ai dû faire plusieurs shampoings après pour rattraper ça!

Carole L

8 Maand Geleden

J’adore !!! Il laisse mes cheveux propres, doux et souples.

Ingrid B

10 Maand Geleden

Il me laisse les cheveux poisseux c’est une catastrophe. Je l’utilise en savon pour les mains pour ne pas le jeter ...

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back