Shampoo Bar Droog Haar met kokosmelk

-30%

Standaardprijs9,92 €

Voor onze leden-30% 6,94 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Familiebedrijf
Slow Cosmétique

Ingrediënten

Organische kokosmelk (cocos nucifera-extract); biologische extra vierge olijfolie (natriumolivaat); biologische kokosolie (natriumcocoaat); biologische zonnebloemolie (natrium-zonnebloemolie); biologische shea boter (sheabutteraat natrium); wilde tucuma-zaadboter (astrocaryum); biologische castraat (castoraat) olie; oliën van ylang ylang, clary sage en organische wierook (cananga odorata ower olie, salvia sclarea ower olie & boswellia carterii ower olie, van nature aanwezig: benzylalcohol, benzylbenzoaat, benzilalicylaat, eugenol, geraniol, isoeugenol, farnesol, limoneen, linalool).

Waarom je het leuk zal vinden

Kokosmelk in combinatie met tucuma-boter zorgt ervoor dat broos haar zonder vitaliteit kracht en glans terugkrijgt terwijl het haar zachtheid biedt.Deze krachtige allianties van oliën maken deze zeepshampoo een sterke bondgenoot voor droog en beschadigd haar, het haar wordt gevoed, zachter en mooier.De zoetheid komt van het productieproces: de...

Kokosmelk in combinatie met tucuma-boter zorgt ervoor dat broos haar zonder vitaliteit kracht en glans terugkrijgt terwijl het haar zachtheid biedt.Deze krachtige allianties van oliën maken deze zeepshampoo een sterke bondgenoot voor droog en beschadigd haar, het haar wordt gevoed, zachter en mooier.De zoetheid komt van het productieproces: de koude verzeping waardoor de oliën van deze zeep al hun eigenschappen behouden.Bio, Vegan, Palmolie-vrij en handgemaakt.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

2
Gebaseerd op 6 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
1
1 Beoordeling
3

Andrée-Anne D

3 Maand Geleden

Laisse les cheveux gras et poisseux après utilisation, obligation de relaver ses cheveux ensuite.
Je ne recommande pas du tout !

Kelly S

4 Maand Geleden

Quel dommage, le produit sent bon mais l'utilisation est juste horrible. Les cheveux sont poisseux, obligée de me relaver les cheveux à chaque fois. Surtout ne commandez pas ce produit, il est très cher, je pense que c'est le pire shampoing jamais testé pour ma part. Je suis trop trop déçue :(

Cécile D

1 Jaar Geleden

Choisi car j'ai un cheveux méché blond (donc à tendance sèche). Même en utilisant peu de produit, en le faisant mousser dans mes mains et pas directement sur la chevelure, ça donne un cheveux terne et poisseux. J'ai essayé le rinçage au vinaigre (macéré ou avec des huiles essentielles pour caser l'odeur), on arrive à un résultat moins poisseux, plus doux mais ce n'est toujours pas ça. Pour ma part j'ai persévéré presque 3 mois mais je suis dans l'obligation d'arrêter.

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back