Amarant & Rijst Pasta Bio 250 g

Prijs per kilo 13,17 €/kg

-30%

Standaardprijs3,29 €

Voor onze leden-30% 2,30 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Ingrediënten

Ingrediënten: rijstmeel *, amarantbloem * (30%) water (* afkomstig van de biologische landbouwGlutenvrij gecertificeerd, zonder GGO's.

Oorsprong: Gemaakt in Italië

Landbouw: Niet-EU

Gebruik

Kooktijd: 8 minuten . Bewaar op een koele en droge plaats

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1556
Energie (kcal)369
Eiwitten (g)10
Koolhydraten (g)79
Koolhydraten waarvan suiker (g)1.6
Vet (g)1.1
Vet waarvan verzadigd (g)0.3
Vezels (g)1.5
Zout (g)0.022

Waarom je het leuk zal vinden

Wij stellen hier een uitstekende mix van rijst en amarant voor! Wist u dat Amaranth een van de oudste plantensoorten is die door de mens worden gekweekt! Glutenvrij, werd dit zaad door de Inca's beschouwd als een "wonderbaarlijk zaad" dat bovennatuurlijke krachten kon bieden, waaronder de mogelijkheid om het leven te verlengen! Nou .... We...

Wij stellen hier een uitstekende mix van rijst en amarant voor! Wist u dat Amaranth een van de oudste plantensoorten is die door de mens worden gekweekt! Glutenvrij, werd dit zaad door de Inca's beschouwd als een "wonderbaarlijk zaad" dat bovennatuurlijke krachten kon bieden, waaronder de mogelijkheid om het leven te verlengen! Nou .... We moeten een beetje sceptisch zijn over deze legende, we kunnen wel bevestigen dat het verbazingwekkende voedingswaarden heeft! Rijk aan lysine en proteïne, ijzer, magnesium, kalium, zink of granen, maar dat is nog niet alles! Amarant is samengesteld uit onverzadigde vetzuren, wat het lichaam in staat stelt om ontstekingen te bestrijden en een goed immuunsysteem te behouden! Onze biologische en gecertificeerde 100% veganistische pasta komt rechtstreeks uit een Italiaanse familie en ambachtelijke fabriek in de Piemonte regio. We zijn op zoek gegaan naar de meest kwalitatieve leverancier om u tevreden te stellen, want we wilden u een groot assortiment biologische en gezonde pasta aanbieden voor ieders smaak en dat is ons gelukt! Daarom vindt u hier pasta gemaakt met volkorenmeel, rijst, peulvruchten, maar ook vele andere.... Wilt u meer weten over het productieproces ? Het snijden en vormen van de pasta (in brons) gebeurt volgens de zuiverste Italiaanse traditie. Ook de ruwheid van onze producten maakt ze geschikter om sauzen en specerijen te bevatten. Tenslotte is een langzaam droogproces bij lage temperatuur gedurende minstens 20 uur de laatste belangrijke stap in de productie. Het eindresultaat is een product met een rijke smaak dat, dankzij een zorgvuldig productieproces bij lage temperatuur, al zijn belangrijke organoleptische en nutritionele eigenschappen behoudt. Hierdoor heeft u alle smaken uit Italië in uw bord.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

3.6
Gebaseerd op 7 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
3
4 Beoordeling
1
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
3
1 Beoordeling
0

Amandine W

7 Maand Geleden

Cuisson très lente, et goût terreux. Très déçue par ces pâtes, mais avec une sauce ça se sent moins.

Lucie C

7 Maand Geleden

assez déçue comme toute la gamme sans gluten notamment au niveau de la texture après cuisson. Ca se defait tout. C'est moche. DOmmage vu le tarif pratiqué.

Vraiment, je ne recommande pas la gamme de pâtes sans gluten de Kazidomi.

Laura B

7 Maand Geleden

Ces gnochetti se sont complètement défaits en copeaux (se séparant au niveau des cannelures) avant même d'être cuits... je ne comprends pas...
Bien sûr, les pâtes sans gluten ont une texture particulière et ont tendance à moins bien se tenir que celles au blé. Mais des pâtes qui se réduisent en miettes à ce point, c'est vraiment dommage. Parce que le goût était au top, la composition du produit aussi!

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back