Kastanje & Rijst pasta Bio 250g

Prijs per kilo 14,30 €/kg

-30%

Standaardprijs3,58 €

Voor onze leden-30% 2,50 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Laag Verzadigd Vetgehalte
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: Rijstmeel * (87%), kastanjebloem * (13%) water (* van biologische landbouw) Glutenvrij gecertificeerd, zonder GGO's.

Oorsprong: Gemaakt in Italië

Agriculture: EU/Non-EU

Utilisation

Kooktijd: 6-8 minuten . Bewaar in een koele, droge plaats

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1569
Energie (kcal)370
Eiwitten (g)9.1
Koolhydraten (g)77
Koolhydraten waarvan suiker (g)5
Vet (g)2.3
Vet waarvan verzadigd (g)0.6
Vezels (g)2.5
Zout (g)0.037

Waarom je het leuk zal vinden

Een andere Kazidomi exclusiviteit, het wordt saai mensen! Je droomt niet, het is pasta met kastanje en rijst! Deze mix, even verrassend als smakelijk, zal een beetje originaliteit brengen op uw "zondagse filmavond" avonden! Zoals gewoonlijk is deze mix uitstekend voor uw gezondheid! Onze biologische en gecertificeerde 100% veganistische pasta...
Een andere Kazidomi exclusiviteit, het wordt saai mensen! Je droomt niet, het is pasta met kastanje en rijst! Deze mix, even verrassend als smakelijk, zal een beetje originaliteit brengen op uw "zondagse filmavond" avonden! Zoals gewoonlijk is deze mix uitstekend voor uw gezondheid! Onze biologische en gecertificeerde 100% veganistische pasta komt rechtstreeks uit een Italiaanse familie en ambachtelijke fabriek in de regio Piemonte. We zijn op zoek gegaan naar de meest kwalitatieve leverancier om u tevreden te stellen, want we wilden u een groot assortiment biologische en gezonde pasta aanbieden voor ieders smaak en dat is ons gelukt! Daarom vindt u hier pasta gemaakt met volkorenmeel, rijst, peulvruchten, maar ook vele andere.... Wilt u meer weten over het productieproces ? Het snijden en vormen van de pasta (in brons) gebeurt volgens de zuiverste Italiaanse traditie. Ook de ruwheid van onze producten maakt ze geschikter om sauzen en specerijen te bevatten. Tenslotte is een langzaam droogproces bij lage temperatuur gedurende minstens 20 uur de laatste belangrijke stap in de productie. Het eindresultaat is een product met een rijke smaak dat, dankzij een zorgvuldig productieproces bij lage temperatuur, al zijn belangrijke organoleptische en nutritionele eigenschappen behoudt. Hierdoor heeft u alle smaken uit Italië in uw bord.
Learn more

De beoordelingen van onze leden

3.1
Gebaseerd op 9 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
3
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
5
1 Beoordeling
0

Cindy G

1 Maand Geleden

Niveau goût les pâtes sont bonnes mais alors ne tiennent absolument pas à la cuisson donc bof la bouillie de pâtes

Elodie P

1 Maand Geleden

Bonnes en goût mais aucune tenue en cuisson , attendez vous à des lambeaux de pâtes

Lucie C

2 Maand Geleden

Petit goût légèrement sucré de la chataigne mais rien de bien dingue. Et la cuisson est une cata avec des pâtes qui partent en lambeaux.

Rien de bien ouf

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back