Sale

Kastanje & Rijst pasta Bio 250 g

Prijs per kilo 14,30 €/kg

-30%
-35%

Standaardprijs3,58 €

Voor onze leden-35% 2,32 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Ingrediënten

Ingrediënten: Rijstmeel * (87%), kastanjebloem * (13%) water (* van biologische landbouw) Glutenvrij gecertificeerd, zonder GGO's.

Oorsprong: Gemaakt in Italië

Landbouw: EU/Niet-EU

Gebruik

Kooktijd: 6-8 minuten . Bewaar op een koele en droge plaats

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1569
Energie (kcal)370
Eiwitten (g)9.1
Koolhydraten (g)77
Koolhydraten waarvan suiker (g)5
Vet (g)2.3
Vet waarvan verzadigd (g)0.6
Vezels (g)2.5
Zout (g)0.037

Waarom je het leuk zal vinden

Een andere Kazidomi exclusiviteit! Je droomt niet, het is pasta met kastanje en rijst! Deze mix, even verrassend als smakelijk, zal zorgen voor een beetje afwisseling in de gerechten.  Zoals gewoonlijk is deze mix uitstekend voor uw gezondheid! Onze biologische en gecertificeerde 100% veganistische pasta komt rechtstreeks uit een Italiaanse...

Een andere Kazidomi exclusiviteit! Je droomt niet, het is pasta met kastanje en rijst! Deze mix, even verrassend als smakelijk, zal zorgen voor een beetje afwisseling in de gerechten.  Zoals gewoonlijk is deze mix uitstekend voor uw gezondheid! Onze biologische en gecertificeerde 100% veganistische pasta komt rechtstreeks uit een Italiaanse familie en ambachtelijke fabriek in de regio Piemonte. We zijn op zoek gegaan naar de meest kwalitatieve leverancier om u tevreden te stellen, want we wilden u een groot assortiment biologische en gezonde pasta aanbieden voor ieders smaak en dat is ons gelukt! Daarom vindt u hier pasta gemaakt met volkorenmeel, rijst, peulvruchten, maar ook vele andere.... Wilt u meer weten over het productieproces ? Het snijden en vormen van de pasta (in brons) gebeurt volgens de zuiverste Italiaanse traditie. Ook de ruwheid van onze producten maakt ze geschikter om sauzen en specerijen te bevatten. Tenslotte is een langzaam droogproces bij lage temperatuur gedurende minstens 20 uur de laatste belangrijke stap in de productie. Het eindresultaat is een product met een rijke smaak dat, dankzij een zorgvuldig productieproces bij lage temperatuur, al zijn belangrijke organoleptische en nutritionele eigenschappen behoudt. Hierdoor heeft u alle smaken uit Italië in uw bord.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

3
Gebaseerd op 10 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
3
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
6
1 Beoordeling
0

Julie M

1 Maand Geleden

Sans grand intérêt gustatif et ne tiennent absolument pas en cuisson. Dommage

Cindy G

5 Maand Geleden

Niveau goût les pâtes sont bonnes mais alors ne tiennent absolument pas à la cuisson donc bof la bouillie de pâtes

Elodie P

6 Maand Geleden

Bonnes en goût mais aucune tenue en cuisson , attendez vous à des lambeaux de pâtes

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back