Pilbox Maxi Pilhouder Week

-20%

Standaardprijs20,58 €

Voor onze leden-20% 16,46 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Waarom je het leuk zal vinden

De Maxi wekelijkse pillendoos is de grootste pillendoos in het assortiment van Pimbox ! Hij heeft hele ruime vakjes met genoeg ruimte voor al uw medicijnen. Hij heeft een mooie etui waardoor u uw pillendoos altijd mee kunt nemen. U stopt hem zo in uw koffer ! Voordelen: ruim : elke vakje heeft plaats voor ongeveer 15 pillen. Elegant : de etui...

De Maxi wekelijkse pillendoos is de grootste pillendoos in het assortiment van Pimbox ! Hij heeft hele ruime vakjes met genoeg ruimte voor al uw medicijnen. Hij heeft een mooie etui waardoor u uw pillendoos altijd mee kunt nemen. U stopt hem zo in uw koffer ! Voordelen: ruim : elke vakje heeft plaats voor ongeveer 15 pillen. Elegant : de etui met lederlook is discreet en elegant. Karakteristieken: pillendoos voor een week : 7 modules, 4 vakjes per module (ochtend , middag, avond en nacht). Vaste modules : uw neemt uw dagelijkse pillen makkelijk mee. Makkelijk in het gebruik, overdag en ‘s nachts : het vakje van elke module gaat open in twee richtingen zodat u zich niet kan vergissen tussen modules en dag en nacht. Als het vakje naar rechts opent gaan de vakjes ochtend, middag en avond open maar het vakje nacht blijft geblokkeerd. Als u het vakje naar links opent, is alleen het vakje nacht beschikbaar. Praktisch : hij heeft ruilmte voor uw recepten en uw informatie. Geschikt voor slechtzienden : duidelijke afbeeldingen maken het duidelijk welke pillen wanneer moeten worden genomen. Afmetingen: week pillendoos : hoogte 15,3 cm x breedte 13,2 cm x dikte 2 cm. Vakje voor de pillen : hoogte 3cm x breedte 3.7 cm x diepte 2 cm.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 1 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Clara B

5 Maand Geleden

Je trouve ce pilulier très pratique, mais j'ai un complément qui colle un peu à la paroi (c'est une gélule composée d'huile). Je pensais qu'il serait plus gros et j'avais un peu cette crainte, au final le format est vraiment pratique. J'aurais aimé avoir des infos sur le matériau (cuir ou pas cuir)

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back