WAB Doos van 12 wasballen

-15%

Standaardprijs23,88 €

Voor onze leden-15% 20,30 €

Wat is de lidprijs?

Ingrediënten

12 wasballen.

Compatibel met alle machines.

Waarom je het leuk zal vinden

Waarom wasballen gebruiken? Wasballen zorgen ervoor dat uw wasgoed zachter uit de wasmachine. Op deze manier bespaart u   100% op wasverzachter en 50% op wasmiddel.   Rubber ballen en kloppers : Rubberen ballen en zijn bijna onverwoestbaar, waardoor je ze maar één keer hoeft te kopen, deze gaan eeuwig mee!...

Waarom wasballen gebruiken?

Wasballen zorgen ervoor dat uw wasgoed zachter uit de wasmachine. Op deze manier bespaart u  100% op wasverzachter en 50% op wasmiddel.

 

Rubber ballen en kloppers: Rubberen ballen en zijn bijna onverwoestbaar, waardoor je ze maar één keer hoeft te kopen, deze gaan eeuwig mee!

Gebruik: Stop deze wasballen in de wasmachine bij de was. Als kleine handjes zorgen ze voor je was, zodat deze soepel en zacht wordt. In de machine draait en valt de was in de draaitrommel. De wasballen mengen de was. Dankzij deze ballen wordt het aantal beurten dat de was gewalst wordt en dat het propere water de was reinigt, minstens 3 keer vermenigvuldigd. Dit zorgt ervoor dat de was properder uit de wasmachine komt, zachter en soepeler is. 

Dankzij deze wasballen wordt het mogelijk om een zachtere was te verkrijgen maar ook om geld te besparen. Omdat je wasgoed properder wordt en meer door het water en deze bewegingen gewassen worden, moet er minder wasproduct in de wasmachine gedaan worden. Ook kan je een korter wasprogramma gebruiken en zo jouw elektriciteits- en waterverbruik te verminderen. Dit resulteert in minder gebruik van je wasmachine, waardoor de levensduur van de wasmachine ook verlengt! Een ecologische, economische en duurzame oplossing.

Dus?! Overtuigd?

Learn more

De beoordelingen van onze leden

3
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
1

Aurélia L

1 Maand Geleden

Les balles ont cassé une des aubes en plastique à l'intérieur du tambour. Ma machine est neuve donc ce n'était pas dû à l'usure. Je suis déçue j'en avais entendu beaucoup de bien.

Pauline B

6 Maand Geleden

Connu et reconnu ce principe fonctionne très bien.
Un budget à l'achat mais tellement rentable sur la durée !!!

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back