Brood Met Veenbessen Glutenvrij Bio 475g

Prijs per kilo 7,73 €/kg

-20%

Standaardprijs3,67 €

Voor onze leden-20% 2,94 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Vezelrijk

Ingrediënten

Ingrediënten: water, glutenvrije havervlokken, zonnebloempitten, bruin lijnzaad, veenbessen (8%), gouden lijnzaad, raapzaadolie, pompoenpitten, gierstzaad, psylliumvezels, gemalen bruin lijnzaad, appelciderazijn, himalayazout. Alle ingrediënten van biologische landbouw behalve water en zout.

Agriculture: EU/Non-EU

Traces d’allergènes: Walnoten, Soja

Utilisation

Na opening 3 dagen in de koelkast bewaren

Nutritionele Waarden

Hoeveelheid per portieWaarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1558
Energie (kcal)373
Eiwitten (g)12
Koolhydraten (g)16.8
Koolhydraten waarvan suiker (g)6.4
Vet (g)26
Vet waarvan verzadigd (g)1.8
Vezels (g)12.4
Zout (g)0.5

Waarom je het leuk zal vinden

Seedful  is misschien wel het gezondste brood ter wereld (met een  glycemische index  van slechts 30,6!), Het komt rechtstreeks van over het Kanaal waar het de prestigieuze NOURISH AWARD 2018 won en uiteindelijk is het beschikbaar in Continentaal Europa op Kazidomi! Het merk Seedful biedt verschillende soorten broden (broodjes, ongesneden en...

Seedful is misschien wel het gezondste brood ter wereld (met een glycemische index van slechts 30,6!), Het komt rechtstreeks van over het Kanaal waar het de prestigieuze NOURISH AWARD 2018 won en uiteindelijk is het beschikbaar in Continentaal Europa op Kazidomi!

Het merk Seedful biedt verschillende soorten broden (broodjes, ongesneden en gesneden formaten), meelvrij, vezelrijk en boordevol zaden en volle granen. Het brood wordt gebakken zonder bloem of rijsmiddel, inclusief gist. Het is een zeer dicht en gezond brood, zeer bevredigend en heerlijk zacht! Lekker, licht vochtig, het is vooral zonder toevoegingen of geraffineerde koolhydraten. Het hele assortiment is rijk aan eiwitten en omega-3-vetzuren met een uitstekende verhouding omega-3 / omega-6. De ultieme bron van voedingsstoffen en mineralen, het is een brood voor iedereen die streeft naar een gezonde en optimale levensstijl. Het is geschikt voor bijna iedereen, op alle leeftijden. Himalayazout wordt toegevoegd om zijn unieke en heerlijke smaken te verrijken en essentiële minerale voordelen te ondersteunen.

De Seedful-lijn is echt een fantastische keuze voor iedereen met een glutenvrij, tarwevrij, suikervrij of zuivelvrij dieet. Het bevat ook geen additieven, geen conserveermiddelen en geen van de 14 belangrijkste allergenen.

Learn more

De beoordelingen van onze leden

4
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Audrey D

1 Maand Geleden

Manque de goût. A moins de tomber sur un morceau de cranberry, on pourrait croire qu'il est nature...

Alice N

4 Maand Geleden

Un goût super, nourrissant... agréablement surprise

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back