Tomatensaus Met Aubergines Bio 300g

Prijs per kilo 9,28 €/kg

-30%

Standaardprijs2,78 €

Voor onze leden-30% 1,95 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag Suikergehalte
Laag Verzadigd Vetgehalte
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten : Tomatenpuree* (79,38%), aubergine* (9,73%), extra vierge olijfolie* (3,24%), uien*, wortelen*, selderij*, zout. (*van de biologische landbouw)

Oorsprong: Italië

Agriculture: EU

Utilisation

Goed schudden voor het openen en verwarm op laag vuur gedurende 5 minuten . Eenmaal geopend, in de koelkast bewaren en binnen 5 dagen consumeren.

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)232
Energie (kcal)56
Eiwitten (g)1.4
Koolhydraten (g)4.2
Koolhydraten waarvan suiker (g)4
Vet (g)3.2
Vet waarvan verzadigd (g)1
Vezels (g)2
Zout (g)0.8

Waarom je het leuk zal vinden

De favoriet van het Kazidomi team. We stonden met onze mond vol tanden toen we deze saus voor het eerst hadden geproefd. Eén tip, sla voldoende voorraad in, want gezien de hoeveelheden dat de Kazidomi medewerkers consumeren, zijn we binnenkort alweer uit voorraad! Even serieus... Wist je dat onze tomaten van Italiaanse bodem zijn? Ze komen uit...

De favoriet van het Kazidomi team. We stonden met onze mond vol tanden toen we deze saus voor het eerst hadden geproefd. Eén tip, sla voldoende voorraad in, want gezien de hoeveelheden dat de Kazidomi medewerkers consumeren, zijn we binnenkort alweer uit voorraad!
Even serieus... Wist je dat onze tomaten van Italiaanse bodem zijn? Ze komen uit een gebied van biologische en demeter landbouw van ongeveer honderd hectare, gelegen in het noorden van Italië. We respecteren de natuurlijke kringloop van de tomaat om jou een 100% natuurlijk product te kunnen aanbieden, want dat is voor ons van groot belang. Een ander kwaliteitsmerk: 12 uur na de oogst gaan onze tomaten al in de glazen potten die jij achteraf gaat proeven. Met welk doel? Het doel is om de voedingswaarden te garanderen en de smaak van het product zoveel mogelijk te behouden. Geniet van jouw maaltijd!
En hoe zit het met de bijdrage van tomaat aan ons lichaam? Tomaten zijn een belangrijke bron van lycopeen, dat antioxiderende eigenschappen bevat wanneer het gekookt wordt. Met slechts 15 calorieën per 100 g en 90% water zou het een belangrijk onderdeel van ons dagelijkse dieet moeten zijn. Het is ook een van de beste bronnen van vitaminen, mineralen en sporenelementen, antioxidanten en voedingsvezels.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 8 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
8
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Clara R

5 Maand Geleden

Coup de coeur ! Cette sauce tomate aubergine est vraiment trop trop bonne

Esther z

1 Jaar Geleden

Gros coup de coeur sur cette sauce tomate ! et elle se marie avec tout. MERCI KAZIDOMI :)

Tess V

1 Jaar Geleden

Superleuk dat ze zoveel verschillende soorten tomatensauzen hebben. Zo kan ik afwisselen in mijn pastagerechten. Dankzij de auberginestukjes erin, hoef ik niet veel extra groenten te koken. Ik voeg gewoon deze saus en wat rucola toe aan mijn pasta en binnen de 10 min heb ik een heerlijke maaltijd op tafel.

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back