Zwarte Olijvenpasta Bio 180g

Prijs per kilo 31,39 €/kg

-30%

Standaardprijs5,65 €

Voor onze leden-30% 3,96 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag Suikergehalte
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Bereiding van zwarte olijven in extra vierge olijfolie van eerste persing * 80% (zwarte olijven* 92,5%, extra olijfolie van eerste persing* 4%, zout), extra olijfolie van eerste persing*, zuurteregelaar: E330. (*Van biologische ingrediënten).

Oorsprong: Italië

Agriculture: EU

Traces d’allergènes: Melk, Walnoten, Soja

Utilisation

Bewaar in een koele, droge plaats

Nutritionele Waarden

Hoeveelheid per portieWaarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1596
Energie (kcal)388
Eiwitten (g)1.2
Koolhydraten (g)0.6
Koolhydraten waarvan suiker (g)0.6
Vet (g)41.7
Vet waarvan verzadigd (g)3.3
Vezels (g)2.9
Zout (g)2.9

Waarom je het leuk zal vinden

Deze heerlijke tapenade van zwarte olijven is perfect voor een apero met familie of vrienden. De olijven die voor deze bereiding worden gebruikt, zijn vers geoogst in Italië, waar ze het hele jaar door hebben gerijpt onder een warme zon! Eenmaal verzameld worden de olijven met de grootste zorg bewaard om hun aroma en voedingswaarde te behouden....
Deze heerlijke tapenade van zwarte olijven is perfect voor een apero met familie of vrienden. De olijven die voor deze bereiding worden gebruikt, zijn vers geoogst in Italië, waar ze het hele jaar door hebben gerijpt onder een warme zon! Eenmaal verzameld worden de olijven met de grootste zorg bewaard om hun aroma en voedingswaarde te behouden. Als deze kwaliteit kan jou alleen maar verleiden! Deze tapenade ruikt naar fun en vakantie!
Onze crèmes zijn afkomstig van een kleine Italiaanse biologische producent. De recepten die wij jou aanbieden worden uitsluitend van verse producten gemaakt. De zwarte olijf, het hoofdbestanddeel van deze crème, is een uitstekende voedingsbron. Rijk aan onverzadigde vetzuren en een uitstekende bron van vitamine E, spelen zwarte olijven een rol in de bescherming van het cardiovasculaire systeem. Het wordt ook erkend als een grote bron van antioxidanten. De andere ingrediënten zijn net zo kwalitatief en zorgvuldig geselecteerd door onze leverancier.
Olijfolie brengt ook zijn deel van de voordelen met zich mee omdat het behoort tot de familie van de onverzadigde vetzuren, uitstekend en noodzakelijk voor het menselijk lichaam. Bovendien beschermt het tegen hart- en vaatziekten dankzij het hoge polyfenol- en vitamine E-gehalte.
Learn more

De beoordelingen van onze leden

4.7
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
1
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Amandine W

2 Maand Geleden

Très bonne, mais fort huileux

Thibaut V

11 Maand Geleden

Super bon

Een vraag over dit product?

Kunt u de antwoorden op uw vragen niet vinden op deze pagina? Aarzel niet om contact met ons op te nemen om de nog verborgen mysteries van dit product op te lossen.

Loréna P

1 Maand Geleden

Bonjour, je suis la seule à aimer les olives à la maison mais pas non plus au point d'en manger tous les jours. j'aimerai donc savoir combien de temps le pot se garde une fois ouvert? J'aimerai éviter d'acheter pour gâcher ...

Merci :)

3 Week Geleden

Kazidomi answered Loréna P

Bonjour Loréna, Une fois ouvert, le produit doit être conservé dans un frigo et tient environ 5 jours. Bonne dégustation :)

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back