Zwarte Bonen Bio 400 g

Prijs per kilo 3,54 €/kg

-40%

Standaardprijs1,42 €

Voor onze leden-40% 0,85 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?
Het product is verpakt in 2 artikelen, u kunt de hoeveelheid kiezen 2, 4, 6, 8 ...

Ingrediënten

Ingrediënten: zwarte bonen*, water (*uitgang uit de biologische landbouw) Afgetapt gewicht: 240g

Sporen van allergenen: Tarwe, Lupine, Sesamzaad, Soja

Gebruik

Bewaar in een koele, droge plaats

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)240
Energie (kcal)57
Eiwitten (g)4.1
Koolhydraten (g)6.3
Vet (g)0.6
Vezels (g)5.1
Zout (g)0.04

Waarom je het leuk zal vinden

Kazidomi presenteert u hier zijn ingeblikte zwarte bonen, wat betekent dat ze klaar zijn voor gebruik, zonder dat u het vervelende ritueel van het weken en wachten om te koken hoeft te doorlopen! Ken je dat gevoel van het vinden van jezelf voor je groentesauzen, groene salades of soepen en het lijkt allemaal te banaal? Zorg er dan voor dat je...

Kazidomi presenteert u hier zijn ingeblikte zwarte bonen, wat betekent dat ze klaar zijn voor gebruik, zonder dat u het vervelende ritueel van het weken en wachten om te koken hoeft te doorlopen! Ken je dat gevoel van het vinden van jezelf voor je groentesauzen, groene salades of soepen en het lijkt allemaal te banaal? Zorg er dan voor dat je een nieuwe draai krijgt door simpelweg deze zwarte bonen toe te voegen! De voedingswaarde van bonen verschilt lichtjes tussen de soorten, maar wees je ervan bewust dat zwarte bonen een goede bron van mangaan zijn, wat essentieel is voor het metabolisch functioneren, en ook koper, wat nodig is voor de structuur van je weefsels. Bonen dekken een groot deel van onze dagelijkse behoefte aan ijzer, maar zorg ervoor dat je ze aanvult met een bron van vitamine C om het ijzer uit plantaardige bronnen te helpen absorberen. En dat is nog niet alles... Onze blikken zijn BPA-free!

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
3
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Héloïse D

4 Maand Geleden

Il sont très bon et très parfumés.
Dans un chili con carne ou autre plat ils sont très bien.
Ce sont de petits haricots, à peine plus petits que des haricots rouges.

Coralie P

5 Maand Geleden

Je n'avais jamais goûté des haricots noirs tels quel. mais qu'en version spaghettis et honnêtement j'ai adoré. de plus, étant sensible aux légumineuses en terme de digestion, celles-ci sont passées comme une lettre à la poste. je recommande vivement!

Clara B

6 Maand Geleden

Les haricots noirs sont plus rares en boutique et je trouve ceux-là très bon.

Een vraag over dit product?

Kunt u de antwoorden op uw vragen niet vinden op deze pagina? Aarzel niet om contact met ons op te nemen om de nog verborgen mysteries van dit product op te lossen.

Emilie D

3 Maand Geleden

Bonjour allez vous bientôt avoir du stock car ça fait un moment que c’est en rupture et je retarde ma commande juste pour ça! ????

3 Maand Geleden

Kazidomi answered Emilie D

Bonjour Emilie ! Nous sommes ravis d'annoncer qu'ils viennent de revenir en stock :) Bonne commande et à très vite !

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back