Pesto Rosso Bio 180g

Prijs per kilo 31,39 €/kg

-30%

Standaardprijs5,65 €

Voor onze leden-30% 3,96 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Glutenvrij
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: bereiding van zongedroogde tomaten* (50%) (zongedroogde tomaten* (59%), extra vierge olijfolie*, zout, kappertjes*, oregan*, basilicum*, witte wijnazijn*), extra vierge olijfolie*, cashewnoten* , Genovese Basilicum BOB in extra olijfolie van eerste persing* (11%) (Genovese Basilicum BOB* (48%), extra olijfolie van eerste persing* (45%), zout), parmezaan BOB* ( Melk* , zout, stremsel), pijnboompitten* , appelvezels*, knoflook*, zout, zuurteregelaar: E330.. GGO-vrij. (*van biologische landbouw). (°beschermde benaming naar herkomst)..

Oorsprong: Italië

Agriculture: EU

Traces d’allergènes: Walnoten, Soja

Utilisation

Bewaar in een koele, droge plaats

Nutritionele Waarden

Hoeveelheid per portieWaarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1866
Energie (kcal)451
Eiwitten (g)5,2g
Koolhydraten (g)17,9g
Koolhydraten waarvan suiker (g)9,4g
Vet (g)38,8g
Vet waarvan verzadigd (g)5,6g
Vezels (g)0g
Zout (g)1,96g

Waarom je het leuk zal vinden

Een pesto om alle liefhebbers van Italiaanse pastagerechten te laten blozen! Dit product is perfect om een stralende zon en een schaaltje frisheid rechtstreeks uit Italië aan uw gerechten toe te voegen! Laat u zich op deze culinaire reis begeven. Maar waar komt het vandaan? Smaakvolle zongedroogde tomaten worden liefdevol bereid door een...
Een pesto om alle liefhebbers van Italiaanse pastagerechten te laten blozen! Dit product is perfect om een stralende zon en een schaaltje frisheid rechtstreeks uit Italië aan uw gerechten toe te voegen! Laat u zich op deze culinaire reis begeven. Maar waar komt het vandaan? Smaakvolle zongedroogde tomaten worden liefdevol bereid door een biologische Italiaanse producent en gaan vergezeld van olijfolie, kappertjes, oregano en basilicum uit Genua. Deze producent combineert deze tomaten met de essentie van een succesvolle pesto: extra vergine olijfolie, basilicum, cashewnoten en een vleugje parmezaan. Bellissimo, vero? Nog beter als het goed is voor je gezondheid? En dat is het ook! Onze Italiaanse producent heeft alleen verse en gezonde producten geselecteerd! Gedroogde tomaten, het hoofdbestanddeel van rode pesto, behoren tot de beste bronnen van kalium, vitamine C en lycopeen, een van de krachtigste antioxidanten. Bovendien bevatten ze, als ze biologisch geteeld zijn, meer flavonoïden. Wat heeft het voor zin? Vecht tegen de beroemde vrije radicalen om uw organisme te behoeden voor celveroudering. Olijfolie brengt ook zijn deel van de voordelen met zich mee omdat het behoort tot de familie van de enkelvoudig onverzadigde vetzuren, uitstekend en essentieel voor het menselijk lichaam. Het beschermt ook tegen hart- en vaatziekten dankzij zijn rijkdom aan vitamine E en polyfenolen. Tot slot brengen cashewnoten u de onmisbare vitaminen K en B. Kazidomi heeft een kwaliteitsproduct voor u samengesteld. Geniet er snel van! Vertaald met www.DeepL.com/Translator (gratis versie)
Learn more

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Alain E

1 Maand Geleden

Exactement ce qu'il me fallait. Je le trouve juste délicieux. Difficile de savoir lequel je préfère entre celui-ci et le pesto à la roquette, donc je prends les deux!

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back