Tomaten Passata Bio 700g

Prijs per kilo 2,83 €/kg

-30%

Standaardprijs1,98 €

Voor onze leden-30% 1,39 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Laag Suikergehalte
Laag Verzadigd Vetgehalte
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten : Tomaten* (100%). (*van biologische landbouw)

Oorsprong: Italië

Agriculture: EU

Utilisation

Goed schudden voor het openen en verwarm op laag vuur gedurende 5 minuten . Eenmaal geopend, in de koelkast bewaren en binnen 5 dagen consumeren.

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)131
Energie (kcal)31
Eiwitten (g)1.6
Koolhydraten (g)4.8
Koolhydraten waarvan suiker (g)4.3
Vet (g)0.2
Vezels (g)1.6

Waarom je het leuk zal vinden

Voor jullie, trouwe Kazidomi klanten, gingen we op zoek naar het beste. De smaak van deze passata zal je smaakpapillen in vervoering brengen en zintuigen prikkelen! Deze heerlijke passata is zacht, maar heeft toch een uitgesproken smaak. Eenmaal je geproefd hebt, wil je geen andere meer om je sauzen te bereiden!  Even serieus.... Onze tomaten...

Voor jullie, trouwe Kazidomi klanten, gingen we op zoek naar het beste. De smaak van deze passata zal je smaakpapillen in vervoering brengen en zintuigen prikkelen! Deze heerlijke passata is zacht, maar heeft toch een uitgesproken smaak. Eenmaal je geproefd hebt, wil je geen andere meer om je sauzen te bereiden! 
Even serieus.... Onze tomaten komen uit Noord-Italië, geoogst op een land van honderd hectare, en zijn gecertificeerd biologisch en demeter. De productie vindt slechts eenmaal per jaar plaats, van eind juli tot begin september. Het was voor ons essentieel om de natuurlijke cyclus van de tomaat te respecteren en een 100% natuurlijk product aan te bieden, dat niet wordt gemanipuleerd om een hogere opbrengst te bekomen. Van oogst tot de botteling verstrijkt er niet meer dan 12 uur, met als doel om de nutriënten en de smaak van het product zoveel mogelijk te behouden.
Maar waarom zijn tomaten zo goed voor het menselijk lichaam? Wist je dat tomaten het gezondst zijn wanneer ze gekookt zijn? Het is een belangrijke bron van lycopeen dankzij het kookproces. Ook zijn ze zeer caloriearm. Tomaten bestaan voor 90% uit water en bevatten slechts 15 calorieën per 100 gram. Het is ook een belangrijke bron van vitaminen: A, B3, B6, E en K, mineralen en sporenelementen (koper, mangaan, kalium), antioxidanten en vezels.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 13 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
13
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Jenny K

2 Maand Geleden

Ma sauce tomate préférée (et aussi celle de mon chéri) !

Emeline V

2 Maand Geleden

Au top pour mes lasagnes !

Sarah E

4 Maand Geleden

Cette Passata est idéale pour la préparation de plats à base de sauce tomate. Un délice!

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorie

Recettes en relation

Sauzen Vegan bolognese saus Al het heerlijke van een...


Uw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back