Kikkererwten Gnocchetti Bio 400g

Prijs per kilo 13,66 €/kg

-30%

Standaardprijs5,46 €

Voor onze leden-30% 3,82 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Laag Suikergehalte
Laag Verzadigd Vetgehalte
Vezelrijk
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: Kikkererwtenmeel* (100%), water (*biologische landbouw). Gecertificeerd glutenvrij, zonder GGO's.

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1412
Energie (kcal)336
Eiwitten (g)18.6
Koolhydraten (g)44.3
Koolhydraten waarvan suiker (g)2.4
Vet (g)5.9
Vet waarvan verzadigd (g)0.6
Vezels (g)15.5
Zout (g)0.01

Waarom je het leuk zal vinden

De prins(es) op de erwt? Met onze kikkererwten smaken jouw gerechten als een koninklijke maaltijd! Geniet van de liefde en toewijding die in de bereiding van deze heerlijke gnocchetti, op basis van kikkererwten, zijn gegaan! Zoals de meeste peulvruchten zijn kikkererwten gezonde voedingsbommetjes aan plantaardige eiwitten, vitaminen, mineralen...
De prins(es) op de erwt? Met onze kikkererwten smaken jouw gerechten als een koninklijke maaltijd! Geniet van de liefde en toewijding die in de bereiding van deze heerlijke gnocchetti, op basis van kikkererwten, zijn gegaan! Zoals de meeste peulvruchten zijn kikkererwten gezonde voedingsbommetjes aan plantaardige eiwitten, vitaminen, mineralen en voedingsvezels. Ook zijn ze uitzonderlijk om hun lage vetgehalte. Geen guilty pleasure dus, je bord vol deze heerlijke pasta. Op je lijn letten en pasta eten is mogelijk! Voor onze klanten, eisen wij dat onze producten enkel van de beste kwaliteit is en wilt Kazidomi lokale bedrijven steunen. Daarom werken wij voor onze pasta samen met een Italiaanse familie die de pasta in een ambachtelijke fabriek produceert. Wij zijn dan ook trots om jullie een gamma aan biologische en gezonde pasta aan te kunnen bieden… die daarbovenop ook nog de lekkerste is! De Kazidomi pasta’s bestaan dan ook stuk voor stuk uit verse en hoogwaardige ingrediënten, die 100% biologisch en gecertificeerd glutenvrij en veganistisch zijn. Omdat we zulke pastalovers zijn, maar variatie in je eetpatroon erg belanglijk is, was het voor Kazidomi dan ook erg belangrijk om een breed assortiment aan pasta aan te bieden. Daarom kan je bij ons pasta gemaakt van volkoren tarwe, rijst, peulvruchten en nog vele andere ingrediënten vinden.
Learn more

De beoordelingen van onze leden

2
Gebaseerd op 6 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
0
4 Beoordeling
1
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
1
1 Beoordeling
3

Florine T

23 Uur Geleden

La première fois, essai avec le temps de cuisson indiqué, ça nous a fait de la purée. La fois d'après, essai avec un temps de cuisson bien moins important, encore de la purée... EN plus du goût farineux... Je n'en prendrai plus

Chloé G

1 Maand Geleden

J'ai suivi les instructions pour le temps de cuisson, mais c'est devenu de la bouillie.. ! Je réessaierai en mettant moins longtemps, mais pensez à changer les instructions ce serait plus simple ;)

Mickaël D

1 Maand Geleden

Immangeable ! Pas cuite en respectant le tps de cuisson et en laissant plus ça devient de la bouillie mais tjs aussi dur ! Et le goût n'est vraiment pas top, on a tout jeté pourtant on déteste ça

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back