extra korting

Algen & Rijst Pasta Bio 250g

Prijs per kilo 13,17 €/kg

-30%
-35%

Standaardprijs3,29 €

Voor onze leden-35% 2,14 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Laag Suikergehalte
Laag Verzadigd Vetgehalte
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: Rijstmeel * (98%), zeewierpoeder * (2%), water (* van biologische landbouw) Glutenvrij gecertificeerd, zonder GGO's.

Oorsprong: Gemaakt in Italië

Agriculture: EU/Non-EU

Utilisation

Kooktijd: 8-10 minuten . Bewaar in een koele, droge plaats

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1477
Energie (kcal)348
Eiwitten (g)6.9
Koolhydraten (g)77
Koolhydraten waarvan suiker (g)0.4
Vet (g)1.1
Vet waarvan verzadigd (g)0.3
Vezels (g)1.7
Zout (g)0.15

Waarom je het leuk zal vinden

Hier is een verrassende mix! Vreemd op het eerste gezicht, algen, gekoppeld aan rijst, vormen een uitstekende pastamix. Lekker en goed voor je kleine lijfje, het is het zeker de moeite waard! Onze biologische en gecertificeerde 100% veganistische pasta komt rechtstreeks uit een Italiaanse familie en ambachtelijke fabriek in de Piemonte regio. We...
Hier is een verrassende mix! Vreemd op het eerste gezicht, algen, gekoppeld aan rijst, vormen een uitstekende pastamix. Lekker en goed voor je kleine lijfje, het is het zeker de moeite waard! Onze biologische en gecertificeerde 100% veganistische pasta komt rechtstreeks uit een Italiaanse familie en ambachtelijke fabriek in de Piemonte regio. We zijn op zoek gegaan naar de meest kwalitatieve leverancier om u tevreden te stellen, want we wilden u een groot assortiment biologische en gezonde pasta aanbieden voor ieders smaak en dat is ons gelukt! Daarom vindt u hier pasta gemaakt met volkorenmeel, rijst, peulvruchten, maar ook vele andere.... Wilt u meer weten over het productieproces ? Het snijden en vormen van de pasta (in brons) gebeurt volgens de zuiverste Italiaanse traditie. Ook de ruwheid van onze producten maakt ze geschikter om sauzen en specerijen te bevatten. Tenslotte is een langzaam droogproces bij lage temperatuur gedurende minstens 20 uur de laatste belangrijke stap in de productie. Het eindresultaat is een product met een rijke smaak dat, dankzij een zorgvuldig productieproces bij lage temperatuur, al zijn belangrijke organoleptische en nutritionele eigenschappen behoudt. Hierdoor heeft u alle smaken uit Italië in uw bord.
Meer weten

De beoordelingen van onze leden

3.7
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
1
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
1
1 Beoordeling
0

Elodie R

1 Week Geleden

Les pâtes tiennent très bien à la cuisson, elles sont très bonnes. Ajoutez des flocons de wakamé avec , c'est un délice !

Lucie C

3 Maand Geleden

Goût des algues très peu présent à mon avis.
Le riz domine largement et laisse peu de place aux algues.

Thibaut V

8 Maand Geleden

Attention, forte odeur d'algues à la cuisson

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back