extra korting

Teff Pasta Bio 250g

Prijs per kilo 15,06 €/kg

-35%
-40%

Standaardprijs3,76 €

Voor onze leden-40% 2,26 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Laag Suikergehalte
Laag Verzadigd Vetgehalte
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten : Volwaardige rijstbloem*, teff* (10%), water (*van biologische landbouw) Glutenvrij gecertificeerd, Geen GGO's.

Oorsprong: Gemaakt in Italië

Agriculture: EU/Non-EU

Utilisation

Kooktijd: 8 minuten . Bewaar in een koele, droge plaats

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1485
Energie (kcal)350
Eiwitten (g)7.5
Koolhydraten (g)72
Koolhydraten waarvan suiker (g)0.77
Vet (g)2.8
Vet waarvan verzadigd (g)0.7
Vezels (g)3.2
Zout (g)0.01

Waarom je het leuk zal vinden

Rechtstreeks uit Ethiopië, concurreert dit nog steeds zeldzame zaad met quinoa om de titel van superfood. Hoe geweldig dat je dankzij Kazidomi deze nu ook in pastavorm kan eten! Teff is van nature glutenvrij en een uitstekende bron van eiwitten, ijzer, calcium en vezels. Na intensief onderzoek (al dat proeven, wat een lastig onderzoek was dat!)...
Rechtstreeks uit Ethiopië, concurreert dit nog steeds zeldzame zaad met quinoa om de titel van superfood. Hoe geweldig dat je dankzij Kazidomi deze nu ook in pastavorm kan eten! Teff is van nature glutenvrij en een uitstekende bron van eiwitten, ijzer, calcium en vezels. Na intensief onderzoek (al dat proeven, wat een lastig onderzoek was dat!) hebben we eindelijk de perfecte productie van deze pasta gevonden, een zorgvuldige mix van bruine rijst en teff! Wat was het jammer toen we de perfecte samenstelling hadden bepaald en we geen smaaktesten meer konden organiseren, want de smaak van deze pasta is ongelooflijk! En de textuur? Net zacht genoeg en toch consistent. Een bord vol pasta is niet langer een guilty pleasure! Op je lijn letten en pasta eten gaan vanaf nu perfect samen. Voor onze klanten, eisen wij dat onze producten enkel van de beste kwaliteit is en wilt Kazidomi lokale bedrijven steunen. Daarom werken wij voor onze pasta samen met een Italiaanse familie die de pasta in een ambachtelijke fabriek produceert. Wij zijn dan ook trots om jullie een gamma aan biologische en gezonde pasta aan te kunnen bieden… die daarbovenop ook nog de lekkerste is! De Kazidomi pasta’s bestaan dan ook stuk voor stuk uit verse en hoogwaardige ingrediënten, die 100% biologisch en gecertificeerd glutenvrij en veganistisch zijn. Omdat we zulke pastalovers zijn, maar variatie in je eetpatroon erg belanglijk is, was het voor Kazidomi dan ook erg belangrijk om een breed assortiment aan pasta aan te bieden. Daarom kan je bij ons pasta gemaakt van volkoren tarwe, rijst, peulvruchten en nog vele andere ingrediënten vinden. Benieuwd waarom onze pasta authentiek en op en top Italiaans is? We geven je een kijkje achter de schermen en wat meer info over het productieproces: Het snijden en malen van de pasta gebeurt volgens eeuwenoude Italiaanse traditie. De figuur van de pasta wordt in een bronzen pasvorm gemaakt, waardoor diens typische gedaante ontstaat. Tot slot vind een langzaam droogproces bij lage temperatuur plaats. Geduld is een mooie deugd, zeker gedurende deze laatste stap die minstens 20 uur duurt. Het eindresultaat is een product met een rijke smaak dat, dankzij een zorgvuldig productieproces bij lage temperatuur, al zijn belangrijke organoleptische en nutritionele eigenschappen behoudt (Hallo vitaminen en mineralen!). Dankzij de consistentie van onze producten zijn ze geschikt om in sauzen te verwerken en specerijen toe te voegen.
Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Amandine L

2 Maand Geleden

Bonne texture, bon goût pas trop prononcé.

Thibaut V

8 Maand Geleden

La texture et le goût se rapprochent assez fort de pâtes 'classiques' de blé

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back