Rode linzenpasta Bio 250g

Prijs per kilo 14,30 €/kg

-30%

Standaardprijs3,58 €

Voor onze leden-30% 2,50 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Rijk aan eiwitten
Laag Suikergehalte
Laag Verzadigd Vetgehalte
Vezelrijk
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: Koraallinzenmeel* (100%), water (*biologische landbouw) Gecertificeerd glutenvrij, zonder GGO's.

Oorsprong: Gemaakt in Italië

Agriculture: EU

Utilisation

Kooktijd: 6-8 minuten . Bewaar in een koele, droge plaats

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1412
Energie (kcal)334
Eiwitten (g)26
Koolhydraten (g)50
Koolhydraten waarvan suiker (g)1.2
Vet (g)1.7
Vet waarvan verzadigd (g)0.4
Vezels (g)7.6
Zout (g)0.01

Waarom je het leuk zal vinden

Één van onze mooiste creaties! Deze rode linzenpasta is niet alleen mooi van kleur, maar is ook nog eens supergezond! Koolhydraten, eiwitten, magnesium, ijzer, vitamine B1, vitamine B6.... Deze pasta is rijk aan essentiële voedingsstoffen en zorgt voor een complete maaltijd! Snel en gezond een maaltijd op tafel toveren? Werk af met één van onze...

Één van onze mooiste creaties! Deze rode linzenpasta is niet alleen mooi van kleur, maar is ook nog eens supergezond! Koolhydraten, eiwitten, magnesium, ijzer, vitamine B1, vitamine B6.... Deze pasta is rijk aan essentiële voedingsstoffen en zorgt voor een complete maaltijd! Snel en gezond een maaltijd op tafel toveren? Werk af met één van onze heerlijke Kazidomi tomatensauzen en op 10 min ben jij een Italiaanse keukenprins(es)! Een bord vol pasta is niet langer een guilty pleasure! Op je lijn letten en pasta eten gaan vanaf nu perfect samen. Voor onze klanten, eisen wij dat onze producten enkel van de beste kwaliteit is en wilt Kazidomi lokale bedrijven steunen. Daarom werken wij voor onze pasta samen met een Italiaanse familie die de pasta in een ambachtelijke fabriek produceert. Wij zijn dan ook trots om jullie een gamma aan biologische en gezonde pasta aan te kunnen bieden… die daarbovenop ook nog de lekkerste is! De Kazidomi pasta’s bestaan dan ook stuk voor stuk uit verse en hoogwaardige ingrediënten, die 100% biologisch en gecertificeerd glutenvrij en veganistisch zijn. Omdat we zulke pastalovers zijn, maar variatie in je eetpatroon erg belanglijk is, was het voor Kazidomi dan ook erg belangrijk om een breed assortiment aan pasta aan te bieden. Daarom kan je bij ons pasta gemaakt van volkoren tarwe, rijst, peulvruchten en nog vele andere ingrediënten vinden. Benieuwd waarom onze pasta authentiek en op en top Italiaans is? We geven je een kijkje achter de schermen en wat meer info over het productieproces: Het snijden en malen van de pasta gebeurt volgens eeuwenoude Italiaanse traditie. De figuur van de pasta wordt in een bronzen pasvorm gemaakt, waardoor diens typische gedaante ontstaat. Tot slot vind een langzaam droogproces bij lage temperatuur plaats. Geduld is een mooie deugd, zeker gedurende deze laatste stap die minstens 20 uur duurt. Het eindresultaat is een product met een rijke smaak dat, dankzij een zorgvuldig productieproces bij lage temperatuur, al zijn belangrijke organoleptische en nutritionele eigenschappen behoudt (Hallo vitaminen en mineralen!). Dankzij de consistentie van onze producten zijn ze geschikt om in sauzen te verwerken en specerijen toe te voegen.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 4 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
4
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Marine L

7 Maand Geleden

Habituée des pâtes de lentilles corail, celles-ci sont vraiment les meilleures que j'ai pu goûter et ont une très bonne texture après cuisson. Je recommande

Chloé G

1 Jaar Geleden

J'adore l'idée de manger des lentilles sous forme de fusilli, ça change et c'est chouette, merci Kazidomi ! :)

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back