Zonnebloempitten puree Bio 325g

Prijs per kilo 17,39 €/kg

-35%

Standaardprijs5,65 €

Voor onze leden-35% 3,67 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Rijk aan eiwitten
Laag Suikergehalte
Vezelrijk
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: geroosterd zonnebloempitten* (99,7%), zeezout (0,3%). (*van biologische landbouw)

Oorsprong: Europeese Unie

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)2518
Energie (kcal)609
Eiwitten (g)20.7
Koolhydraten (g)11.4
Koolhydraten waarvan suiker (g)2.6
Vet (g)51.4
Vet waarvan verzadigd (g)4.5
Vezels (g)9
Zout (g)0.3

Waarom je het leuk zal vinden

Oorspronkelijk afkomstig uit Noord-Amerika, werd zonnebloemzaad ontdekt nog voor de bonen, maïs en pompoen, die nu zo populair zijn in deze regio! Zonnebloemzaadboter is de zon van het KAZIDOMI-team. KAZIDOMI puree is speciaal voor u gemalen in een kleine blender, waardoor het des te smakelijker is dan industriële pasta's, die in veel grotere...
Oorspronkelijk afkomstig uit Noord-Amerika, werd zonnebloemzaad ontdekt nog voor de bonen, maïs en pompoen, die nu zo populair zijn in deze regio! Zonnebloemzaadboter is de zon van het KAZIDOMI-team. KAZIDOMI puree is speciaal voor u gemalen in een kleine blender, waardoor het des te smakelijker is dan industriële pasta's, die in veel grotere partijen producten worden geperst. Het resultaat? Zij kunnen niet concurreren met de producten van KAZIDOMI op het gebied van versheid, aroma en smaak. Zoals de meeste noten is zonnebloempitten rijk aan onverzadigde vetzuren, wat gunstig is voor de bloedsamenstelling en meer in het bijzonder voor het verlagen van het cholesterolgehalte. Dankzij zijn antioxiderende rol beschermt het u tegen vrije radicalen en, naar analogie, hart- en vaatziekten. Het concurreert met pindakaas vanwege zijn hoge gehalte aan voedingsvezels en eiwitten. In recepten kan zonnebloempittenpasta gemakkelijk pindakaas of tahini vervangen, terwijl het voordeel van minder allergeen is! Denkt u niet dat we met onze KAZIDOMI producten veel verschillende voedingsprofielen afdekken?
Meer weten

De beoordelingen van onze leden

4.5
Gebaseerd op 4 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
2
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Emeline V

2 Maand Geleden

Pas aussi gourmande que la cajou salée, le gout surprend un peu.

Raphaelle V

5 Maand Geleden

Le goût est surprenant mais délicieux, le prix très abordable, le profil nutritionnel est top. Je m'en suis servie comme liant dans des croquettas végétales et pour enrichir une vinaigrette. En tartine c'est super bon aussi. :)

Charlotte M

5 Maand Geleden

Si vous aimez les graines de tournesol, foncez ! Cette chose est délicieuse... Le seul regret pour ma part, la taille du pot qui devrait être bien plus conséquente ! Et les graines de tournesol étant abordables niveau prix, cette purée l'est aussi ! Une grande réussite.

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back