Vanille Reinigings Lotion 120 ml

Prijs per liter 130,85 €/L

-30%

Standaardprijs15,70 €

Voor onze leden-30% 10,99 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Vegan
Cruelty-Free
Female Founder
Franse bedrijf

Ingrediënten

INGREDIENTS : Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin*, Propanediol, Cetearyl Alcohol, Brassica Campestris Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Decyl Glucoside, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Polyglyceryl-2 Stearate, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit, Xanthan Gum, Lactic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil *From organic agriculture

Waarom je het leuk zal vinden

La Canopée zorgt graag voor je huid . Daarom heeft het merk een perfecte make-upremover met vanillezaadjes en zoete amandelen gemaakt. Rijk aan onverzadigde vetzuren, koolzaadolie draagt bij aan de juiste balans van de hydrolipidische barrière van de huid en de hydratatie ervan. Organische zoete amandelolie is een ideaal ingrediënt voor...

La Canopée zorgt graag voor je huid. Daarom heeft het merk een perfecte make-upremover met vanillezaadjes en zoete amandelen gemaakt.

Rijk aan onverzadigde vetzuren, koolzaadolie draagt bij aan de juiste balans van de hydrolipidische barrière van de huid en de hydratatie ervan. Organische zoete amandelolie is een ideaal ingrediënt voor de verzorging van je huid dankzij de verzachtende eigenschappen. Tot slot activeren vanillezaden de huidcirculatie. Geschikt voor alle huidtypen.

GEBRUIK: Maak kleine massages op het gezicht om make-up en onzuiverheden te verwijderen. Vermijd de huid rond de ogen. Grondig spoelen met water.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Clara B

5 Maand Geleden

Alors j'aurais du lire la description complète ("éviter le contour des yeux") car je pensais acheter un lait démaquillant à mettre sur coton, afin de me démaquiller peau et yeux. Donc en soit pour son utilisation le produit est bien, mais ce n'est pas ce que je recherchais.

1 Maand Geleden

Isabelle M heeft geantwoord op Clara B

Ah oui j'ai fait la même erreur que toi... du coup, j'ai pas trop aimé les grains de vanilles dans les yeux...

Maude M

1 Jaar Geleden

Mon démaquillant préféré! Quelle odeur et quelle efficacité! A recommander de toute urgence

Een vraag over dit product?

Kunt u de antwoorden op uw vragen niet vinden op deze pagina? Aarzel niet om contact met ons op te nemen om de nog verborgen mysteries van dit product op te lossen.

Auriane P

3 Maand Geleden

Bonjour, pourquoi ce démaquillant est-il à éviter sur le contour des yeux? Est-il irritant pour les yeux? merci.

3 Maand Geleden

Kazidomi answered Auriane P

Bonjour Auriane, Il est en effet conseillé d'appliquer le produit sur le visage en évitant le contour des yeux. Bonne journée !

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back