Sos Hydraterend Masker Directe Hydratatie & Straling 60ml

Prijs per liter 454,55 €/L

-18%

Standaardprijs27,27 €

Voor onze leden-18% 22,36 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Female Founder

Ingrediënten

 • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil
 • Rosa Damascena (Rosa) Flower Water
 • Cetearyl Alcohol
 • Caprylic/Capric Triglyceride
 • Dicaprylyl Carbonate
 • Arachidyl Alcohol
 • Behenyl Alcohol
 • Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit Butter
 • Hippophae Rhamnoides (Sea-buckthorn) Fruit Extract
 • Sodium PCA
 • Glycerin
 • Stearic Acid
 • Palmitic acid
 • Aroma
 • Arachidyl Glucoside
 • Betaine
 • Linum Usitatissimum (Flax/Linseed) Seed Extract
 • Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract
 • Paeonia Lactiflora (Peonia) Root Extract
 • Coco Glucoside
 • Xanthan Gum
 • Sodium Hyaluronate
 • Hydrolyzed Hyaluronic Acid
 • Hydrolysed Glycosaminoglycans
 • Ascorbyl Palmitate (Vitamin C)
 • Tocopherol
 • Xylitol
 • Iron oxide CI77492
 • Citronellol
 • Geraniol
 • Benzyl Salicylate
 • Eugenol

Waarom je het leuk zal vinden

Ervaar je na een masker vaak een strakke, droge huid? Niet met SOS Hydra Mask Instant Moisture & Radiance! Dit natuurlijke masker vol biologische ingrediënten re-hydrateert de huid en beschermt actief tegen vochtverlies. Dit luxe en rijkgevulde masker bevat een mix van hydraterende natuurlijke suikers, Pioenroos, hyaluronzuur, lijnzaad en hennep...

Ervaar je na een masker vaak een strakke, droge huid? Niet met SOS Hydra Mask Instant Moisture & Radiance! Dit natuurlijke masker vol biologische ingrediënten re-hydrateert de huid en beschermt actief tegen vochtverlies. Dit luxe en rijkgevulde masker bevat een mix van hydraterende natuurlijke suikers, Pioenroos, hyaluronzuur, lijnzaad en hennep en heeft toch een vederlichte textuur. MÁDARA SOS Hydra Mask is geschikt voor alle huidtypen. Gebruik het regelmatig om de vochtbalans van je huid optimaal te houden. Ook zeer geschikt voor een huidboostende treatment als je huid wat extra liefde nodig heeft.De key ingrediënten van Madara's SOS Hydra lijn is Noordelijke Pioen extract, bekend om haar sterke hydraterende, verzorgende en antioxidant eigenschappen. Ook beschermt dit extract de huid tegen milieuvervuiling en vroegtijdige veroudering. Het toegevoegde lijnzaad, hennep en hyaluronzuur tenslotte, hebben onvergelijkbare huidhydraterende eigenschappen.Geschikt voor wekelijks gebruikGeschikt voor alle huidtypen, perfect voor de dorstige, vochtarme en vermoeide huidVult wetenschappelijk bewezen de vocht reservoirs van de huid aanBeschermt de huid tegen vochtverliesHerstelt het jeugdige uiterlijk van de huidMet prettig zacht, poederachtig aroma.Inhoud: 60ml.Gebruiksaanwijzing: Twee keer per week of wanneer je huid dorstig, uitgedroogd of gestrest voelt. Reinig eerst de huid grondig. Breng het masker royaal aan en laat het 15 tot 20 minuten inwerken. Spoel het masker af en vervolg met MÁDARA SOS Hydra Repair Intensive Serum en/of MÁDARA SOS Hydra Recharge Cream om de hydraterende eigenschappen te maximaliseren en de huid langdurige bescherming te bieden.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

4.7
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
1
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Mégane L

7 Maand Geleden

on sent la peau qui absorbe l hydratation nécessaire . Peau en bonne santé. Masque qui fait du bien .

FLORIANE C

8 Maand Geleden

En toute objectivité je l’ai apprécié mais sans plus. L’odeur est agréable mais « l’effet » n’a pas été spécialement retrouvé sur ma peau.

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back