Gezichtsmasker Voeding Bio 60 ml

Prijs per liter 385,68 €/L

-20%

Standaardprijs23,14 €

Voor onze leden-20% 18,51 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Ingrediënten

De rauwe cacao is rijk aan antioxidanten die helpen de huid te beschermen en de teint te verbeteren. Het bevast tevens magnesium, vitamine C en omega 6 vetzuur. Het helpt bij het repareren en verjongen van de cellen. Zachte amandelolie, rijk aan vitamine A, E en B met vochtinbrengende, verzachtende en voedende eigenschappen. Kokospoeder helpt dode huidcellen verwijderen en zorft voor een zachte, gladde huid. Ingrediënten: Zonnebloemolie*, Glycerine*, Kokosnoot, Schaalpoeder, Kaolien, Theobroma cacaobonenpoeder*, Prunus Amygdalus (zoete amandel), zaadolie*, Sucrose lauraat, Citrus Aurantium Dulcis (Oranjebloesemwater*, Vanilia Planifolia (Vanille) extract*, Tocoferol, Sucrose Stearate, Sucrose Palmitate *Ingrediënten afkomstig uit de biologische landbouw

Waarom je het leuk zal vinden

Dit rijke masker met cacaopoeder, revitaliseert en zuivert. De natuurlijk suikerextracten in dit masker veranderen na contact met de huid, in een zachte crème die makkelijk af te spoelen is. Voor een zachte, gehydrateerde huid. Geparfumeerd met biologische vanille, geschikt voor alle huidtypes. Afmeting: 60ml 100% 86.21% plantaardig...

Dit rijke masker met cacaopoeder, revitaliseert en zuivert. De natuurlijk suikerextracten in dit masker veranderen na contact met de huid, in een zachte crème die makkelijk af te spoelen is. Voor een zachte, gehydrateerde huid. Geparfumeerd met biologische vanille, geschikt voor alle huidtypes. Afmeting: 60ml 100% 86.21% plantaardig Gebruiksaanwijzing : Breng een dikke laag aan op een gereinigde huid. Laat 5 minuten intrekken. Afspoelen met warm water.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

3.7
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
1

Audrey M

3 Maand Geleden

Masque collant et difficile à appliquer. Texture très désagréable. Pas d'effet nourrissant notable. Grosse déception.

Clara E

4 Maand Geleden

L'odeur de ce masque est à tomber, on a même envie d'en manger ! Il donne bien un effet radieux et ma peau est toute douce après son utilisation. Les grains sont un peu trop présents à mon goût mais ça doit dépendre du type de peau de chacun. Je ne suis pas fan des exfoliants mécaniques mais celui-ci, utilisé avec parcimonie, je l'adore !

Céline V

5 Maand Geleden

Gros coup de coeur pour ce masque. Son odeur de chocolat est envoutante et il fait parfaitement son travail : Il hydrate très bien la peau, et il contient de petit grains, ce qu'il fait que quand on le rince, il se transforme en un lait gommant, j'adore! Il n'agresse pas du tout ma peau !

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back