Bamboe wasbare en herbruikbare handdoeken 1 stuk

-30%

Standaardprijs10,74 €

Voor onze leden-30% 7,51 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Waarom je het leuk zal vinden

Herbruikbaar huishoudelijk papier gemaakt van 100% bamboevezels . Duurzaam, veelzijdig en vervangt maximaal 60 keukenrollen. Bescherm het milieu tegen ontbossing en onnodig afval! Vergeleken met traditioneel keukenpapier zijn de bamboevezeldoeken aanzienlijk beter absorberend en resistent . Ze zijn veelzijdig: drogen, gemorste...

Herbruikbaar huishoudelijk papier gemaakt van 100% bamboevezels.

Duurzaam, veelzijdig en vervangt maximaal 60 keukenrollen. Bescherm het milieu tegen ontbossing en onnodig afval!

Vergeleken met traditioneel keukenpapier zijn de bamboevezeldoeken aanzienlijk beter absorberend en resistent. Ze zijn veelzijdig: drogen, gemorste vloeistoffen in de keuken opruimen, voor stofvorming, polijsten in huis of voor zware onzuiverheden in de werkplaats.

Door bamboe handdoeken te gebruiken, beschermen we niet alleen het milieu: bamboe is van nature antibacterieel, antimicrobieel en schimmelbestendig.

Makkelijk te gebruiken en wassen: Scheur de bamboedoeken af zoals normaal keukenpapier van de rol en doe het in nat of droog. Verwijder grof vuil van onder de kraan en was dan bij de wasmachine op max. 40 ° C zonder wasverzachter. Niet strijken of in de droger, maar aan de lucht laten drogen.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

2.2
Gebaseerd op 5 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
0
4 Beoordeling
1
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
1
1 Beoordeling
2

Caroline D

8 Maand Geleden

La feuille peluche après le premier lavage. Je m'en sers pour le nettoyage de la maison, humide elle est très pratique. Je ne me risque pas de frotter ma bouche de peur d'avoir des fibres.

Virginie B

9 Maand Geleden

J’aurais préféré un système de feuille plus épaisses et clipsables. Une fois le rouleau fini, on se retrouve avec des chiffons certes réutilisables mais qui traînent partout.

Kahina D

10 Maand Geleden

Je suis très déçue du produit qui peluche malgré plusieurs lavages et en suivant les consignes d'entretien. Dommage qu'il n'y ai pas une version "clipsable" pour les enrouler de nouveau après la première utilisation.

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back