Absoluut collageen 84 capsules

-25%

Standaardprijs24,72 €

Voor onze leden-25% 18,54 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Lactosevrij
Glutenvrij

Ingrediënten

3 tot 4 tabletten per dag. Bij voorkeur 's avonds. Voor optimale effecten is het raadzaam om deze kuur minimaal 2 maanden op rij te volgen.

INGREDIËNTEN (4 comp.) • CollactiveTM (2 g): collageenhydrolysaat * (1,88 g), elastine-oligopeptine (112 mg) • antiklontermiddel: rijstzetmeel • filmcoating: hydroxypropylmethylcellulose, microkristallijne cellulose, stearinezuur • antiklontermiddel: magnesiumstearaat. * Bevat vis

Waarom je het leuk zal vinden

Een innovatief en gepatenteerd collageen waarvan de verhoudingen in collageen en elastine identiek zijn aan die van onze dermis, waardoor het perfect assimileerbaar is. Het werkt diep, versterkt het huidweefsel, verstevigt de huid en herstelt de elasticiteit. Een uniek complex bestaande uit natuurlijk type I collageen en elastine, in...

Een innovatief en gepatenteerd collageen waarvan de verhoudingen in collageen en elastine identiek zijn aan die van onze dermis, waardoor het perfect assimileerbaar is. Het werkt diep, versterkt het huidweefsel, verstevigt de huid en herstelt de elasticiteit. Een uniek complex bestaande uit natuurlijk type I collageen en elastine, in verhoudingen identiek aan die van de lederhuid voor een zichtbaar steviger en elastischere huid. Klinische studie Bewezen effectiviteit: een huid opgetild en aanzienlijk minder gerimpeld vanaf 28 dagen

- Vermindert rimpels

- Verstevigt de huid

- Maak de functies glad

- Stimuleert de productie van collageen

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Valerie B

5 Maand Geleden

Très étonnée des résultats- les gens me l'ont dit- Facile à prendre et résultats avant 1 mois !!! foncez ! Très bon produit!

Valerie B

5 Maand Geleden

Wow - je ressemble à ma petite fille !

2 Dag Geleden

teresina c heeft geantwoord op Valerie B

?

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back