Vegan Protein Shake Vanille 64% Prot 350 g

Prijs per kilo 66,71 €/kg

-25%

Standaardprijs23,35 €

Voor onze leden-25% 17,51 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Ingrediënten

Ingrediënten: erwteneiwitisolaatpoeder (79%),
baobab (5%), cichorei-inuline, kokosbloesemsuiker, verdikkingsmiddel: guarpitmeel, natuurlijk vanillearoma, aroma, guarana, Himalaya zout, zoetstof: steviolglycosiden.

Gebruik

Bewaar op een droge plaats en sluit goed na elk gebruik

Nutritionele Waarden

 Waarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)1423
Energie (kcal)337
Eiwitten (g)64
Koolhydraten (g)7
Koolhydraten waarvan suiker (g)6
Vet (g)3.2
Vet waarvan verzadigd (g)0.5
Vezels (g)10
Zout (g)3

Waarom je het leuk zal vinden

Purasana plantaardige eiwitshake op basis van erwteneiwit is van uitzonderlijke kwaliteit en heeft een hoog eiwit- en aminozuurgehalte. Deze alkaliserende eiwitten hebben een natuurlijke smaak en een zachte en lichte textuur. Dit is een van de bronnen van de meeste hypoallergene en verteerbare proteïnen die er zijn. Dit product bevat geen soja,...

Purasana plantaardige eiwitshake op basis van erwteneiwit is van uitzonderlijke kwaliteit en heeft een hoog eiwit- en aminozuurgehalte. Deze alkaliserende eiwitten hebben een natuurlijke smaak en een zachte en lichte textuur. Dit is een van de bronnen van de meeste hypoallergene en verteerbare proteïnen die er zijn. Dit product bevat geen soja, gluten, lactose of cholesterol, waardoor het een uitstekende bron van eiwitten is. De eiwit / koolhydraatbalans zorgt voor een beter resultaat assimilatie van aminozuren. De combinatie van 65-70% van proteïne en 20% van koolhydraten vermindert het risico van yo-yo. Koolhydraten zijn essentieel bij het nemen verhoogde doses eiwit. Aangevuld met thee-extract groen, konjac en een groene mix van spirulina, chlorella, van Wheat Grass en Barley Grass, Shape & Control Products van Purasana bevatten verschillende voedingsstoffen die de gewichtscontrole. Omdat deze poeders rijk zijn aan eiwitten en weinig vet, ze laten het toe behoud een gezond gewicht.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

4.5
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
1
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Nolwenn C

3 Maand Geleden

J'en rajoute un peu dans mon smoothie du matin : banane, framboise, PB2 (pas un scoop complet parce que c'est sucré quand même) ou au gouter : 1 scoop, 1 cuillère de framboise congélé et du lait de coco (coupé un peu à l'eau pour être moins sucré aussi) ! Un chouette complément alimentaire pour les VG

Een vraag over dit product?

Kunt u de antwoorden op uw vragen niet vinden op deze pagina? Aarzel niet om contact met ons op te nemen om de nog verborgen mysteries van dit product op te lossen.

Mathilde L

4 Maand Geleden

Bonjour, ce produit est-il déconseillé pendant la grossesse et l'allaitement ? Merci

4 Maand Geleden

Kazidomi answered Mathilde L

Bonjour Mathilde, Etant donné la présence de Guarana, la marque déconseille l'utilisation de ce produit pendant la grossesse et l'allaitement. Bonne journée.

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back