Marseille Zeep 600 g

Prijs per kilo 10,54 €/kg

-20%

Standaardprijs6,32 €

Voor onze leden-20% 5,06 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Pluspunten van het product

Ingrediënten

  • Olijfolie
  • Kokosolie
  • Palmolie: we zetten ons in voor een verantwoorde toeleveringsketen - RSPO (Round Table of Sustainable Palm Oil) die de impact van palmolie op het milieu vermindert met respect voor de lokale bevolking en biodiversiteit.
  • Geen kleurstoffen, geen parfum, geen conserveringsmiddelen
  • Water, Zout, Soda, Soda
  • De aanwezige glycerine wordt op natuurlijke wijze geproduceerd tijdens de productie van zeep en niet toegevoegd........

INCI Ingrediënten: Natriumolivaat, Natriumcocoaat, Natrium Palmate, Aqua(Water), Glycerine, Natriumchloride, Natriumhydroxide. COSMOS NATURAL gecertificeerd door Ecocert Greenlife volgens de COSMOS standaard

Waarom je het leuk zal vinden

Wie heeft er niet van gedroomd om een traditionele Marseillezeep van 72% te bezitten die gebruikt kan worden in diverse cosmetische of reinigingsmiddelen? U kunt het gebruiken voor uw wasgoed, vaatwerk of zelfs onder de douche! Erfgenamen van de knowhow van Pierre Rampal, fabrikant van Marseillezeep in 1828, de ambachtslieden zeepmakers...

Wie heeft er niet van gedroomd om een traditionele Marseillezeep van 72% te bezitten die gebruikt kan worden in diverse cosmetische of reinigingsmiddelen? U kunt het gebruiken voor uw wasgoed, vaatwerk of zelfs onder de douche!

Erfgenamen van de knowhow van Pierre Rampal, fabrikant van Marseillezeep in 1828, de ambachtslieden zeepmakers Rampal Latour presenteren u de echte groene Marseillezeep met olijfolie, gegarandeerd 72% plantaardige oliën. Hun productieproces is milieuvriendelijk en garandeert u een authentieke Marseille zeep die zowel authentiek als Ecocert gecertificeerd is.

De traditionele 72% Rampal Latour groene Marseille zeep met 600 g Olijfolieblokje bevat 3% natuurlijke plantaardige glycerine*: evenveel als in een hydraterende crème! Een Marseille zeep met hydraterende eigenschappen! *Glycerine wordt op natuurlijke wijze geproduceerd tijdens de productie van zeep en niet toegevoegd.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

2.3
Gebaseerd op 6 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
2
1 Beoordeling
2

Maud C

2 Maand Geleden

Déçue de découvrir qu'il y a de l'huile de palme dans ce savon de Marseille.

Elodie R

4 Maand Geleden

Nettoie très bien mais je suis hyper déçue de découvrir qu'il contient de l'huile de palme, je ne l'avais pas vu avant :(

Claire M

10 Maand Geleden

Appeler ça un "véritable savon de marseille" alors qu'il contient de l'huile de palme....... est-ce qu'il y a vraiment besoin de donner plus d'argument ?

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back