Deostick Limoen Kartonnen Stick 60g

Prijs per kilo 110,06 €/kg

-25%

Standaardprijs6,60 €

Voor onze leden-25% 4,95 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Vegan
Cruelty-Free

Ingrediënten

SODIUM BICARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, MARANTA ARUNDINACEA ROOT POWDER*, ZEA MAYS STARCH, COCOS NUCIFERA OIL*, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, SHOREA ROBUSTA RESIN, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, RHUS SUCCEDANEA FRUIT CERA, CITRUS LIMON FRUIT OIL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA FRUIT OIL, CITRUS RETICULATA PEEL OIL, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE***, CYMBOPOGON SCHOENANTHUS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, DAUCUS CAROTA SATIVA ROOT EXTRACT*, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT**, LIMONENE**, LINALOOL**, CITRAL, GERANIOL

Waarom je het leuk zal vinden

Allemaal verse ingrediënten en een geur van limoen. Met zijn felle groene kleuren ziet het er niet alleen fris uit. Zeker de best verkopende deodorant van ons assortiment. Voor zowel mannen als vrouwen. Dankzij een combinatie van geselecteerde natuurlijke ingrediënten bieden "NATRUE"-gecertificeerde Ben & Anna Deodorants een betrouwbare...

Allemaal verse ingrediënten en een geur van limoen. Met zijn felle groene kleuren ziet het er niet alleen fris uit. Zeker de best verkopende deodorant van ons assortiment. Voor zowel mannen als vrouwen. Dankzij een combinatie van geselecteerde natuurlijke ingrediënten bieden "NATRUE"-gecertificeerde Ben & Anna Deodorants een betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en zweet. De deodorant is verpakt in papieren kokers van gerecycled papier. Het is goed voor de huid en goed voor het milieu! Gecertificeerde natuurlijke cosmetica 100% veganistisch & wreedheid vrij Geen aluminium Recycleerbare kartonnen verpakking Ondersteunt de milieuorganisatie One Earth - One Ocean Ben & Anna's natuurlijke deodorant sticks hebben een stevige consistentie dankzij shea boter en soda. Ze gaan glad, nooit vettig of plakkerig aan en laten de huid heerlijk aanvoelen. Omdat we geen chemische stabilisatoren gebruiken, raden we aan de deodorant op kamertemperatuur te bewaren. Hoge temperaturen hebben de neiging om te verzachten. Als het product vloeibaar wordt door de hoge buitentemperaturen, raden wij aan om het een beetje in de koelkast te plaatsen. Beschermt tegen vocht en geur Nooit vettig of kleverig Geen aluminium, PEG's, Parabeen of Phtalate Veganistisch, wreedheidsvrij & glutenvrij

Learn more

De beoordelingen van onze leden

3.8
Gebaseerd op 8 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
4
4 Beoordeling
1
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
1
1 Beoordeling
1

Isabel M

2 Maand Geleden

Chouette odeur, par contre, pas pratique d’utilisation.

Cami B

3 Maand Geleden

Enfin un déodorant naturel qui fonctionne ! Par contre, je ne recommande pas car il s'effrite un peu, et plus embêtant : il tâche les vêtements clairs au niveau des aisselles.

Arlene D

4 Maand Geleden

Très bon parfum et pas d’odeur de transpiration. Facile d utilisation. Toutefois il s’effrite selon le sens où on l’applique. Et je n’arrive pas à pousser le bouton dessous, j ai donc dû découper le carton..

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back