Universele Hydraterende Creme 50ml

Prijs per liter 396,69 €/L

-25%

Standaardprijs19,83 €

Voor onze leden-25% 14,88 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Vegan
Cruelty-Free
Female Founder
Franse bedrijf

Ingrediënten

Aqua, Citrus Aurantium Amara Flower Water, Glycerin*, Adansonia Digitata Seed Oil*, Sesamum Indicum Seed Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol, Polyglyceryl-2 Stearate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Glyceryl Stearate, Inulin, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Tocopherol, Citrus Aurantium Leaf Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Lactic Acid, Limonene, Linalool

Waarom je het leuk zal vinden

Opgericht door twee zusters op een milieuvriendelijke en gezonde manier, biedt La Canopée een scala aan cosmetica 100% natuurlijk, veganistisch en gemaakt in Frankrijk. Als u op een onbewoond eiland zou gaan en slechts één cosmetica mee moet nemen, zou het deze Universele Creme van La Canopée moeten zijn! Deze behandeling is een synergie van...

Opgericht door twee zusters op een milieuvriendelijke en gezonde manier, biedt La Canopée een scala aan cosmetica 100% natuurlijk, veganistisch en gemaakt in Frankrijk. Als u op een onbewoond eiland zou gaan en slechts één cosmetica mee moet nemen, zou het deze Universele Creme van La Canopée moeten zijn! Deze behandeling is een synergie van vochtinbrengende en verzachtende actieve ingrediënten zoals oranjebloesemhydrolaat, inulia en plantaardige glycerine. Oranjebloesem heeft ook antiseptische en verzachtende eigenschappen die de effectiviteit ervan in cosmetica garanderen. Rijk aan vetzuren en vitamines, voedt de Baobab Bio-olie de huid intens. Sesame olie heeft voedende en herstellende eigenschappen. Ten slotte wordt de afscheiding van talg gereguleerd door de etherische olie van de kleine korrel bigarade, die ook de huidirritaties kalmeert. Deze dagverzorging is geschikt voor alle huidtypes.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 5 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
5
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Amandine A

1 Jaar Geleden

Une texture très agréable, odeur discrète ce qui est appréciable. Je l’utilise matin (seule) et soir (avec une goutte de sérum). Un peu trop grasse pour ma peau la journée en cette période de forte chaleur, mais je pense que l’utilisation bi quotidienne sera idéale quand l’automne arrivera. Peau douce et souple.

Anneline S

1 Jaar Geleden

Très bonne crème qui sent hyper bon et avec une texture légère. Je ne l'utilise qu'en crème de nuit car elle convient moins à ma peau pour la journée :-)

Maude M

1 Jaar Geleden

Crème de jour, crème de nuit cette crème est très efficace, sent très très bon, pénètre très bien. Pour les peaux sensibles, ne pas hésiter à rajouter quelques gouttes de sérum!

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back