10 vierkantige REINIGERS vulling Multicolor Bamboo

-15%

Standaardprijs14,46 €

Voor onze leden-15% 12,29 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Waarom je het leuk zal vinden

Geen wegwerpbedden meer die in hun plastic zakjes in uw badkamer hangen. Met Emma Trends' herbruikbare make-up remover wattenschijfjes zorgt u voor uw huid zoals u voor de planeet zorgt! 15 herbruikbare make-up remover vierkantjes van bamboe, zacht voor de huid en gemaakt van 100% natuurlijk materiaal. Bovendien zijn ze kleurrijk om uw...

Geen wegwerpbedden meer die in hun plastic zakjes in uw badkamer hangen. Met Emma Trends' herbruikbare make-up remover wattenschijfjes zorgt u voor uw huid zoals u voor de planeet zorgt!

15 herbruikbare make-up remover vierkantjes van bamboe, zacht voor de huid en gemaakt van 100% natuurlijk materiaal. Bovendien zijn ze kleurrijk om uw avondroutine een vleugje plezier te geven. Zeer geschikt voor dikke texturen of oliën.

Praktisch, ecologisch en economisch, deze katoen is een onmisbaar accessoire in uw badkamer!

Ter informatie: een make-up remover vierkant komt overeen met meer dan 300 wegwerpkussens van katoen!

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

4.3
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Ann-Sofie R

1 Maand Geleden

Leuke doekjes. Ze voelen zeer zacht aan met de handen (als je ze tenminste in de wasdroger hebt gedroogd), maar minder zacht aan de ogen. Als je niet al te gevoelig bent, of ze nat gebruikt, is dit dus een goede deal, maar als je een woossie bent zoals ik kan je beter een andere textuur kopen.
Mijn dochtertje van drie daarentegen vindt ze FANTASTISCH.

Pauline B

1 Jaar Geleden

J'adore ces linguettes démaquillantes ! Moi qui achetai des paquet de coton tout le temps là j'ai trouvé la solution. J'utilise souvent une lingette tous les deux jours et après hop dans l'eau avec un peu de savon et c'est reparti. En plus, je les trouve bien plus douce que des cotons qui des fois se décomposent en deux ou qui laissent des filets de coton sur les cils ! Là je suis vraiment fan !!!!!!!

Pauline B

1 Jaar Geleden

J'adore ces linguettes démaquillantes ! Moi qui achetai des paquet de coton tout le temps là j'ai trouvé la solution. J'utilise souvent une lingette tous les deux jours et après hop dans l'eau avec un peu de savon et c'est reparti. En plus, je les trouve bien plus douce que des cotons qui des fois se décomposent en deux ou qui laissent des filets de coton sur les sourcils ! Là je suis vraiment fan !!!!!!!

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back