Shampoo Bar Vettig Haar met Rhassoul

-30%

Standaardprijs9,92 €

Voor onze leden-30% 6,94 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Familiebedrijf
Slow Cosmétique

Ingrediënten

Biologische extra vierge olijfolie, biologische rijstzemelenolie, biologische kokosolie & biologische cacaoboter (natriumolivaat, natriumricarbonaat, natriumcocoaat en natriumcocoabutteraat); bronwater (aqua); organische ricinusolie (natriumcastaat); biologische etherische oliën van rozengeranium en lavendel (pelargonium graveolens & lavandula angustifolia - etherische oliën die van nature voorkomend citral, citronellol, geraniol, limoneen, linalool bevatten).

Waarom je het leuk zal vinden

Ontdek deze klassieke recept voor hydraterende zeep, verrijkt met arganolie en rhassoul-klei om de huid en de hoofdhuid te ontgiften, te ontvetten en te voeden. Rhassoul kleislijm wordt al meer dan een millennia gebruikt door Marokkaanse vrouwen als krachtige huid- en haarremedie. De lavendel en roos geranium mix voegen hun hoofdhuid voedende en...

Ontdek deze klassieke recept voor hydraterende zeep, verrijkt met arganolie en rhassoul-klei om de huid en de hoofdhuid te ontgiften, te ontvetten en te voeden. Rhassoul kleislijm wordt al meer dan een millennia gebruikt door Marokkaanse vrouwen als krachtige huid- en haarremedie. De lavendel en roos geranium mix voegen hun hoofdhuid voedende en verfrissende deugden toe voor een frisse en heerlijke wasbeurt.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

2.7
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
1
1 Beoordeling
1

Marion G

11 Maand Geleden

Pas très satisfaite!
Petite contenance du coup le shampoing m'a fait que 5 lavages et je trouve qu'il ne lave pas très bien. Il mousse correctement mais le cheveux n'est pas très bien lavé!
Je vais en tester d'autres..

Julia D

1 Jaar Geleden

Ce shampoing est idéal pour les cheveux fins !
Je ne dois plus que me laver les cheveux que 2 x par semaine :)

Clarisse B

1 Jaar Geleden

Ce shampoing sent très bon, mais absolument pas efficace sur mes cheveux. Ayant les cheveux qui regraissent vite j'ai opté pour celui ci, mais c'est encore pire. Mes cheveux sont poisseux, vraiment pas idéal

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back