Snel terug

Shampoo Van Superfoods Bio 250 ml

Prijs per liter 52,89 €/L

-20%

Standaardprijs13,22 €

Voor onze leden-20% 10,58 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Ingrediënten

De baobab proteïnen zijn op natuurlijk wijze onttrokken aan de baobad.  Ze helpen veroudering van het haar tegen te gaan en repareren beschadigd haar. Baobad proteïnen zorgen voor 42% glanzender en 27% zachter haar. De proteïnen beschermen tegen stress, UV-straling en hitte. Ze voeden het haar haar intens en direct en geven direct een gevoel van zachtheid. Granaatappelextract is rijk aan elaginezuur die celvernieuwing en celmembranen versterkt. Het helpt tegen haarverlies en verzorgt en beschermt. Aloë vera is een cactussoort die al eeuwen wordt gebruikt voor zijn medicinale eigenschappen. Het staat bekend om zijn verzachtende en helende eigenschappen en vochtinbrengende eigenschappen voor huid en haar. Alle ingrediënten : Water, natrium kokos sulfaat, Glycerine, Cocamidopropyl Betaine, Decylglucoside, Capryll / Capryl Glucoside, Baobabproteïne (Hydrolyse Adansonia Digitata*, Parfum, Aloe Barbadensis sap in poeder*, Granaatappelextract*, Laurylglucoside, Glyceryl Oleaat, Coco glucoside, citroenzuur, Levulinezuur, Natrium levulinate, Natriul phytate, Natriumbenzoaat, Citral, Geraniol, Limoneen, Linalol. *Ingrediënten afkomstig uit de biologische landbouw

Waarom je het leuk zal vinden

Deze shampoo is samengesteld met natuurlijk suikers en kokosnoot om de haren zacht te reinigen zonder de natuurlijke balans van het haar te verstoren.   Baobabproteïnen verhogen glans, versterken en beschermen, gaan kroezen tegen en maken het haar zachter.   Biologisch granaatappel extract versterkt en beschermt het haar. Bevat tevens...

Deze shampoo is samengesteld met natuurlijk suikers en kokosnoot om de haren zacht te reinigen zonder de natuurlijke balans van het haar te verstoren.   Baobabproteïnen verhogen glans, versterken en beschermen, gaan kroezen tegen en maken het haar zachter.   Biologisch granaatappel extract versterkt en beschermt het haar. Bevat tevens verzachtende en biologische Aloë vera Afmeting: 250ml 98,5% 70% plantaardig Gebruiksaanwijzing : Inmasseren op het haar voor een zacht schuim. Goed uitspoelen

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 10 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
10
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Ann-Sofie R

1 Maand Geleden

Uitstekende shampoo met een heerlijke geur. Zeker 1 van de betere biologische shampoos. Je kan er gerust wat water bij doen, hij is goed geconcentreerd.

Scarizzi M

6 Maand Geleden

J’ai les cheveux frisés et ce shampooing les démêles ,ça ne met jamais arrivé sans l’aide d’un démêlant ,et en plus il rend les cheveux doux et brillants .Un must!

Edith C

1 Jaar Geleden

Je ne change plus de shampoing, j'adore celui-ci.

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back