Pistachepuree Bio 200g

Price per kilos 94,29 €/kg

-30%

Standaardprijs18,86 €

Voor onze leden-30% 13,20 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij
Laag zout
Rijk aan eiwitten
Laag Suikergehalte
Vezelrijk
B-CORP Bedrijf
Familiebedrijf
Female Founder
Belgische bedrijf

Ingrediënten

Ingrediënten: geroosterde pistachenoten* (99,7%), zeezout (0,3%). (*van biologische landbouw) Kan sporen bevatten van andere noten, pinda's en sesamzaadjes.

Oorsprong van de pistaches: Verenigde Staten

Nutritionele Waarden

Hoeveelheid per portieWaarden voor 100g/100mL
Energie (kJ)2729
Energie (kcal)659
Eiwitten (g)22.3
Koolhydraten (g)14.9
Koolhydraten waarvan suiker (g)1.9
Vet (g)54.7
Vet waarvan verzadigd (g)7
Vezels (g)8.9
Zout (g)0.3

Waarom je het leuk zal vinden

Als slechts één van alle KAZIDOMI-oliezaadpuree's moest worden getest, is ons team het hier unaniem over eens: pistacheboter is de absolute ster van het gamma! Ongelooflijke aroma's bij het openen van de pot, een complexiteit van ongelooflijke smaken, een glimlach op je lippen, dat is wat we je kunnen beloven. Wij hebben een producent...

Als slechts één van alle KAZIDOMI-oliezaadpuree's moest worden getest, is ons team het hier unaniem over eens: pistacheboter is de absolute ster van het gamma! Ongelooflijke aroma's bij het openen van de pot, een complexiteit van ongelooflijke smaken, een glimlach op je lippen, dat is wat we je kunnen beloven. Wij hebben een producent geselecteerd die in zijn kleine werkplaats in kleine hoeveelheden pistachenoten grondig mengt in kleine hoeveelheden. Zoals vaak het geval is met noten, bevat deze pasta een groot aantal eiwitten (meer dan 20%) en veel voedingsvezels die het spijsverteringskanaal stimuleren (bijna 10%). Genieten van deze heerlijke pistachenoten is ook een perfecte manier om het lipidenprofiel van uw bloed te verbeteren dankzij de onverzadigde vetzuren die het gehalte aan "slechte" cholesterol verlagen. Dankzij de aanwezigheid van koper hebben pistachenoten een antioxiderende werking die u beschermt tegen de vrije radicalen die verantwoordelijk zijn voor de veroudering van weefsels en cellen. Daarnaast is het een uitstekende bron van vitamine B6 die je immuunsysteem versterkt. Ons team adviseert u om er uw nieuwe bondgenoot van te maken in uw toekomstige desserts of er gewoonweg van te genieten met een sneetje brood. De frisheid van deze pistachepasta zal uw smaakpapillen doen exploderen! Je bent gewaarschuwd.

Learn more

Our members ratings

5
Gebaseerd op 4 review(s)
5 Stars
4
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Stars
0

Tatiana N

1 Maand Geleden

Délicieux !

Coralie P

2 Maands Geleden

ouvrir le pot, plonger 1 cuillère dedans et je suis foutue! Sérieusement, pour moi cette purée végétale est clairement la meilleure ( comparée à noisettes et cacahouète crunchy)!

Chloé G

4 Maands Geleden

Impossible de m'en passer, c'est juste DÉLICIEUX !

There are no reviews for this product yet.

Producten in dezelfde categorieVotre panier Tout supprimer

0 Produits dans votre panier

Geen producten

All Back