Harsstrips Oksels & Bikinilijn 20strips Bio

-20%

Standaardprijs6,53 €

Voor onze leden-20% 5,22 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch

Ingrediënten

Harsstrips: Glyceryl Rosinate, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Extract*.

SOS-öl: Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Parfum

Waarom je het leuk zal vinden

Harsstrips voor Oksels en Bikinilijn , innovatie ACORELLE : De eerste strips van hars van 100% natuurlijke oorsprong, gecertificeerd biologisch en hypoallergenisch .  Met het grootste respect voor uw huid is de formule verrijkt met Aloë Vera en biologische bijenwas en bevat geen parfum of parabenen. Hoe te gebruiken: Verwarm de...

Harsstrips voor Oksels en Bikinilijn, innovatie ACORELLE: De eerste strips van hars van 100% natuurlijke oorsprong, gecertificeerd biologisch en hypoallergenisch

Met het grootste respect voor uw huid is de formule verrijkt met Aloë Vera en biologische bijenwas en bevat geen parfum of parabenen.

Hoe te gebruiken:

Verwarm de strips in je handen. Scheid de strips in 2. Breng aan op het te epileren gebied. Maak glad in de richting van het haar. Verwijder met een scherp gebaar tegen het haar. Verander van band wanneer het product verzadigd is met haar. Breng na het waxen de verzachtende olie aan.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

3
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
1

Edith C

11 Maand Geleden

Autant j'ai aimé le roll on de la marque qui est super autant je trouve ce produit non seulement inefficace mais il m'a enflammé la peau à cause des essais répétés. J'ai eu mal pendant plusieurs semaines

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back