Detox huid 56 capsules

-25%

Standaardprijs22,83 €

Voor onze leden-25% 17,12 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij

Ingrediënten

2 capsules per dag. Geef de voorkeur aan een ochtenddosis tijdens het ontbijt om te voorkomen dat de zeer gestresste eliminatieorganen leeglopen. Voor optimale effecten is het raadzaam om deze kuur 2 maanden op rij te volgen.

INGREDIËNTEN (2 caps) • Venkel1 (zaad) - Foeniculum vulgare (200 mg) • Boldo1 (blad) - Peumus boldus Molina (200 mg) • Plantaardige capsule: Hydroxypropylmethylcellulose • Beige klei (150 mg) • Plantaardige houtskool (100 mg) • Mix van 5 melkfermenten (100 mg): Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium animalis lactis • Fucus2 (thallus) - Fucus vesiculosus (50 mg) • Lithothamne2 (zeewier) - Phymatol (Calcium) mg ) Antiklontermiddel: magnesiumstearaat.

Waarom je het leuk zal vinden

Een echte innerlijke scrub die de huid diep zuivert, aangevallen weefsels onschadelijk maakt en de microbiota in balans brengt voor een permanent gezonde en stralende huid. Een aanrader! D-LAB zorgt voor u en neemt in elk van zijn formules specifieke middelen op om het lichaam dag na dag te behouden. Krachtige antioxidanten uit zwarte radijs,...

Een echte innerlijke scrub die de huid diep zuivert, aangevallen weefsels onschadelijk maakt en de microbiota in balans brengt voor een permanent gezonde en stralende huid. Een aanrader! D-LAB zorgt voor u en neemt in elk van zijn formules specifieke middelen op om het lichaam dag na dag te behouden.

Krachtige antioxidanten uit zwarte radijs, wilde viooltjes en quackgrass-extracten om celveroudering te vertragen.

Thermische zouten uit Vichy-water, een exclusief ingrediënt dat van nature kalium en lithium bevat om de huid diepgaand te remineraliseren:

- Verwijdert onderhuidse onvolkomenheden

- Voorkomt het verschijnen van microcysten

- Ontstekingsremmend,

- Rijk aan probiotica "

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

4
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
1
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
1
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Aline L

1 Maand Geleden

J'ai testé bouteille de cure durant l'arrêt de ma pilule il y a 6 mois. J'ai remarqué un transit très régulier, pas de rhume durant la période de printemps hiver et une peau top. Je recommence 1 bouteille de cure à présent car apparition d'acné (dos, décolleté, visage). Je vois que mes imperfections/inflammation diminuent, en conjonction avec une routine régulière de soins pour la peau "naturels" (savon doux, gel d'aloe vera, etc). Je recommande ce produit :)

Valerie B

4 Maand Geleden

Déçue commande 2 mois en retard et je constate que cela contient des microbiotes- ce qui me permet d'arrêter le #Probiotik de @Kazidomi qui m'a déçue-

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Wees de eerste om een review te schrijven!

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back