Mattifying Fluid Bio 50ml

Prijs per liter 132,23 €/L

-25%

Standaardprijs6,61 €

Voor onze leden-25% 4,96 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Cruelty-Free
Zonder Etherische Oliën
Franse bedrijf

Ingrediënten

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Macadamia Integrifolia Seed Oil*, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Parfum, Tapioca Starch*, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter*, Oryza Sativa Hull Powder, Silica, Plankton Extract, Phenethyl Alcohol, Camellia Sinensis Leaf Water*, Zinc Pca, Sodium Pca, Biosaccharide Gum-1, Xanthan Gum, Stearic Acid, Palmitic Acid, Myristic Acid, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Candelilla Cera, Hydrogenated Vegetable Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Citrate, Lauric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool.

* Ingrediënten uit de biologische landbouw.
99% van alle plantaardige ingrediënten in de formule
20% van alle ingrediënten komt uit de biologische landbouw.

Waarom je het leuk zal vinden

Geen glans meer met Avril-gecertificeerde biologische matterende vloeistof! Dankzij Avril formule, absorbeert het overtollig talg en vernauwt de poriën. Het resultaat: uw huid wordt gladgemaakt en uw teint is matified.       Seboregulator actieve zee-oorsprong.      Organisch aloë vera sap voor een kalmerende, verzachtende en...

Geen glans meer met Avril-gecertificeerde biologische matterende vloeistof! Dankzij Avril formule, absorbeert het overtollig talg en vernauwt de poriën. Het resultaat: uw huid wordt gladgemaakt en uw teint is matified.

      Seboregulator actieve zee-oorsprong.
     Organisch aloë vera sap voor een kalmerende, verzachtende en hydraterende werking *
     Met biologische macadamiaolie om de huid te voeden en te beschermen
     Organische sheaboter om de huid te beschermen
     Met organische groene thee hydrosol voor anti-oxidant, samentrekkende en tonifieerde deugden
     Gecertificeerd biologisch door Ecocert
     Niet getest op dieren
     Vegan

Gemaakt in Frankrijk.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 3 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
3
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Anaëlle C

9 Maand Geleden

Je l'ai acheté après beaucoup d'hésitation car j'en avais entendu parler en suivant les stories de Karoline Ro. Je suis à mon deuxième tube, j'en mets tous les jours, je l'adore. Meilleure découverte.

Emma G

11 Maand Geleden

Mon mari adore cette crème, il a la peau grasse et cette crème matifie bien son visage et laisse sa peau hydratée. Elle sent bon!

Séverine D

1 Jaar Geleden

cette crème sent divinement bon ! elle est légère et ne laisse pas la peau grasse.

Een vraag over dit product?

Kunt u de antwoorden op uw vragen niet vinden op deze pagina? Aarzel niet om contact met ons op te nemen om de nog verborgen mysteries van dit product op te lossen.

Emma

1 Maand Geleden

Est-ce que cette crème se suffit à elle-même en crème hydratante ou doit-elle s'appliquer en complément d'une crème hydratante ? Merci

1 Maand Geleden

Kazidomi answered Emma

Bonjour et merci pour cette question. Ce fluide est adapté aux peaux mixtes à grasses. En effet, il hydrate et contient un actif séborégulateur qui absorbe l'excès de sébum et resserre les pores. Il permet aussi, par sa coloration de faire base de teint. On peut donc dire qu'il est 3 en 1 ;) A bientôt

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back