Dagcrème Normale Tot Gemengde Huid Bio 50ml

Prijs per liter 115,70 €/L

-25%

Standaardprijs5,79 €

Voor onze leden-25% 4,34 €

Hoe werkt het?

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Cruelty-Free
Zonder Etherische Oliën
Franse bedrijf

Ingrediënten

Aqua (water), spiraea ulmaria bloem extract *, heptyl undecylenaat, cetearyl alcohol, capryl / caprinezuur triglyceride, cetylalcohol, macadamia ternifolia zaadolie *, cetearyl glucoside, prunus amygdalus dulcis (zoete amandel) olie *, lilium hybride bloem extract, lilium candidum bloem extract *, natrium PCA, xanthaangom, glycerine, parfum (geur), benzylalcohol, dehydroazijnzuur, tocoferol, glycine soja (soja) olie, kaliumsorbaat, natriumbenzoaat, citroenzuur, linalool, limoneen, citral, geraniol, citronellol.

* Ingrediënten uit de biologische landbouw.
98,99% van alle plantaardige ingrediënten in de formule
21,11% van alle ingrediënten komt uit de biologische landbouw.

Waarom je het leuk zal vinden

Deze dagcrème bevat biologische macadamia-olie en zoete amandelolie om de normale tot gemengde huid zacht te voeden. Met organische lelie-extract en 100% natuurlijke geur, de geur is subtiel en fris.Normale en gemengde skinsBevat macadamia en zoete amandelolie die hydrateren (1) en de huid kalmeren.Met organisch lelie-extract.Alle natuurlijke...

Deze dagcrème bevat biologische macadamia-olie en zoete amandelolie om de normale tot gemengde huid zacht te voeden. Met organische lelie-extract en 100% natuurlijke geur, de geur is subtiel en fris.Normale en gemengde skinsBevat macadamia en zoete amandelolie die hydrateren (1) en de huid kalmeren.Met organisch lelie-extract.Alle natuurlijke parfumsGecertificeerd biologisch door EcocertNiet getest op dierenVeganistisch productGemaakt in FrankrijkBreng elke ochtend uw Avril biologische dagcrème aan op een schone, droge huid. De crème is belangrijk om je gezicht te hydrateren en biedt een uitstekende basis voor een goede make-up die lang aanhoudt. Uw huid voelt strak en droog aan? Gebruik in plaats daarvan de Avril dagcrème voor droge en gevoelige huid!

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Elodie T

1 Jaar Geleden

Cette crème ne me laisse pas un effet gras sur ma peau, elle pénètre très bien et est très agréable

Lila M

2 Jaar Geleden

Crème de jour qui corespondant à mes attentes. Elle ne colle pas, pénétre bien dans la peau.

Een vraag over dit product?

Kunt u de antwoorden op uw vragen niet vinden op deze pagina? Aarzel niet om contact met ons op te nemen om de nog verborgen mysteries van dit product op te lossen.

Emna E

4 Maand Geleden

Comment utiliser ce produit ?

4 Maand Geleden

Kazidomi answered Emna E

Il faut l'appliquer une fois par jour sur une peau bien nettoyée.

4 Maand Geleden

Kazidomi answered Emna E

Belle journée :-)

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back