Natural Spirulina 180 Tablets Bio

-20%

Standaardprijs15,94 €

Voor onze leden-20% 12,75 €

Wat is de lidprijs?

Wat anders?

Biologisch
Vegan
Lactosevrij
Glutenvrij

Ingrediënten

Samenstelling: Spirulina (Spirulina platensis): 500 mg per tablet.

Spirulina Natura Force is 100% natuurlijke garantie. Het wordt gekweekt in zijn oorspronkelijke meer, omgeven door een barrière van bergen en geniet van een permanente zonneschijn.

Het bevat: 15 mg ijzer / 10g 70% eiwit 40 mg carotenoïden / 10 g 15% fycocyanine.

Neem de eerste week twee tabletten per dag en verhoog de dosis geleidelijk de volgende weken.

Aanbevolen gemiddelde dosis: 6 tabletten / dag.

Geen vervanging voor een gevarieerd en uitgebalanceerd dieet en een gezonde levensstijl. Buiten bereik van jonge kinderen houden. In geval van medische behandeling, raadpleeg advies van uw therapeut. Verwijderd houden van warmte op een schone, droge plaats.

Waarom je het leuk zal vinden

Spirulina wordt door de WHO beschouwd als het meest uitgebreide voedsel ter wereld. Natura Force Spirulina wordt geproduceerd onder volledig natuurlijke omstandigheden in een meer in India voordat het koud wordt gedroogd en in tabletten wordt gestopt (zonder hulpstoffen). Ze is gecertificeerd biologisch. Spirulina wordt al eeuwen over...

Spirulina wordt door de WHO beschouwd als het meest uitgebreide voedsel ter wereld.

Natura Force Spirulina wordt geproduceerd onder volledig natuurlijke omstandigheden in een meer in India voordat het koud wordt gedroogd en in tabletten wordt gestopt (zonder hulpstoffen).

Ze is gecertificeerd biologisch.

Spirulina wordt al eeuwen over de hele wereld geconsumeerd en heeft ontelbare kwaliteiten. Het wordt gemakkelijk opgenomen door ons lichaam. Het helpt het lichaam te zuiveren en te ontgiften, om kracht, vitaliteit en schoonheid te herstellen. Geassocieerd met een gezond dieet, maakt het het mogelijk om een optimale gezondheid te verkrijgen. Sinds 2018 is Natura Force Spirulina biologisch gecertificeerd, dankzij de nieuwe Europese certificering. Het wordt geteeld en geproduceerd volgens de regels van de biologische landbouw en bevat geen hulpstoffen.

Meer weten

De beoordelingen van onze leden

5
Gebaseerd op 2 Beoordeling(en)
5 Beoordeling
2
4 Beoordeling
0
3 Beoordeling
0
2 Beoordeling
0
1 Beoordeling
0

Stephanie S

2 Maand Geleden

Un allié du quotidien

Er zijn nog geen berichten. Nou dan, waar wacht je nog op om deze mooie pagina in te wijden?

Producten in dezelfde categorieUw winkelmandje Alles verwijderen

0 Producten in uw winkelmandje

Geen producten

All Back